folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Firefox Un Adres Çubuğuna Google Arama Motorunu Eklemek...

Firefox Un Adres Çubuğuna Google Arama Motorunu Eklemek...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

başlık biraz garip oldu ama sanırım bir kerede anlatmak gerekirse koca yazıyı böyle bir başlık seçmek gerekirdi...

demin bloguma ekledim sizlerinde görmesini istediğimden dolayı burada da paylaşıyorum...

elbet vardır bing mağdurları :P =))

yeah gençler,
    evimde bilgisayar olmayışından dolayı bloguma çok nadir yazı yazma zamanı buluyorum ama zaten kimsenin girip okuduğu yok :Z

neyse arkadaş grubumda winfos kullanan insanlar dikkatimi çekti hepsinin firefox adres çubuğundaki arama motoru bing...çok kıl oldum bende bu duruma...
    sanki winfosu kurduğun gibi default olarak geliyor, ms browser mücadelesini kaybetti şimdi arama motoruna mı sardı ne?

neyse size kurtulmayı anlatıyorum bu durumdan;
    ilk önce adres çubuğuna about:config yazın,
    sonracığıma arama kutusuna keyword yazın,
    keyword.URL yi gördüğünüz gibi çift tıklayın çıkan kutuya alttaki hedeyi kopyalayın;
    http://www.google.com/search?btnG=Google+Search&q=

bu google şeysini yapıştırıp tamam dedikten sorna ff yi baştan başlatıp kurtulun şu bing faciasından...

http://yihuuhu.blogcu.com/firefox-how-to-add-google-search-on-adress-bar/6403656

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

orjinalinde google var

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

olum bne geçen girdim heryerine tıkladım :| ne yalan söylüyon üstelik tanıdık sitelere kendimide ekledim :D senin için ağladığım yalan mı lan! :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 2754 Toplam Mesaj: 3