Fizy Alternatifleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

mp3.li, azer bülbül de var :) ister dinle ister indir, ama uygulama olarak yok. siteye girince download app diyo ama reklam o.

test 1 2
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    plA
    plA's avatar
    Erkek

http://music.torchbrowser.com/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

spotify premiumla kullanılır bence telefon üzerinden istemesende istediğin şarkıyı açtırmıyo saçma saçma shuffle atıyo. he 10 lira bişey değil bence ayda ben veriyorum kendi içinde last.fm hesabımı kullanıyorum likelarımı listelerimi yapıyorum sevdiğim müzisyenleri takip ediyorum şarkı,liste vs paylaşırlarsa anında haberim oluyo spotify bence çok

he spotifyde şöyle bişeyde var yaptığın müzik listelerini yada yıldızladıklarını çevrimdışı paylaşıma açarsan telefonuna da atıyo internet olmadan telefondan o şarkıları dinliyebiliyosun ben sırf bu özelliği için 10 lira verdim :W

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

spotify premiumla kullanılır bence telefon üzerinden istemesende istediğin şarkıyı açtırmıyo saçma saçma shuffle atıyo. he 10 lira bişey değil bence ayda ben veriyorum kendi içinde last.fm hesabımı kullanıyorum likelarımı listelerimi yapıyorum sevdiğim müzisyenleri takip ediyorum şarkı,liste vs paylaşırlarsa anında haberim oluyo spotify bence çok

he spotifyde şöyle bişeyde var yaptığın müzik listelerini yada yıldızladıklarını çevrimdışı paylaşıma açarsan telefonuna da atıyo internet olmadan telefondan o şarkıları dinliyebiliyosun ben sırf bu özelliği için 10 lira verdim :W

beylikdüzü çocuguyuz şekilsiniz ya hımınaahh

lan alt tarafı oraya şarkıcının adını yazcam şarkılarını açıcam belki haftada en fazla 1 gün 2 gün olcak. benim o kadar vaktim yok ki la. anca denk glirse işte.

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    plA bunu yazdı

http://music.torchbrowser.com/

mobile app var mı hocam bunun

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

beylikdüzü çocuguyuz şekilsiniz ya hımınaahh

lan alt tarafı oraya şarkıcının adını yazcam şarkılarını açıcam belki haftada en fazla 1 gün 2 gün olcak. benim o kadar vaktim yok ki la. anca denk glirse işte.

semtin çocuğuyuz

varsa şekliniz semte bekleriz ;)

lan oğlum azerde dinleme aq haftada 1 gün müzik dinliycen başka bişey dinle sende

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    HeadBanger bunu yazdı
    Ayazz bunu yazdı

Spotify derim başka bişey demem. Tek geçerim anliycan.

Spotifynin arsivi kisitli gibi geldi abi.  Full discographye bile erisemiyorum varsa 11 15 tane neset ertas sarkisi var yani sen dusun kaliteli gelmefi bana turkce turku ve sarki kisitligi var :/

Hocam resmi olarak Türkiye'ye açılması çok fazla olmadı. Yalan olmasın Ekim ya da Kasımda Türkiyeye açıldı. Bundan ötürü eksiklik olması normal bence.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 2294 Toplam Mesaj: 28