folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Flaş... Flaş... Cem Garipoğlu Yakalandı

Flaş... Flaş... Cem Garipoğlu Yakalandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

yascakucuk bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam konuyu farklı yerlere çekmenin anlamı yok ben erkeğim demi kız arkadaşımı eve neden çağırırım sadece ikimiz varken

kız neden gelir yani bu açık ben buna karşıyım kızda hiç suç yokmuş gibi bakılıyo gözü kapalı sabiymiş gibi

ama kızın gidiş amacıda tartışılır hiç bi şekilde cg yi savunmuyorum savunmamda zaten hasta bi insan olduğu için

yakalanıp cezalandırılması taraftarıyım ama kızın ne işi var hocam senin kız kardeşin adamın evine gitse ne dersin ??

Hocam kız diye başını bağlayıp evde mi oturtalım?

Senin dediğini anlıyorum. Ancak okuduğum kadarıyla ilişkileri neredeyse yıllardır devam etmekteymiş.

Yani güven sınırı aşılmış gibi.

Bu yüzden kızı o gün o eve gittiği için suçlamak yanlış olur diye düşünüyorum.

He is finding himself.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

husnuweb bunu yazdı:

yascakucuk bunu yazdı:

hocam konuyu farklı yerlere çekmenin anlamı yok ben erkeğim demi kız arkadaşımı eve neden çağırırım sadece ikimiz varken

kız neden gelir yani bu açık ben buna karşıyım kızda hiç suç yokmuş gibi bakılıyo gözü kapalı sabiymiş gibi

ama kızın gidiş amacıda tartışılır hiç bi şekilde cg yi savunmuyorum savunmamda zaten hasta bi insan olduğu için

yakalanıp cezalandırılması taraftarıyım ama kızın ne işi var hocam senin kız kardeşin adamın evine gitse ne dersin ??

Hocam kız diye başını bağlayıp evde mi oturtalım?

Senin dediğini anlıyorum. Ancak okuduğum kadarıyla ilişkileri neredeyse yıllardır devam etmekteymiş.

Yani güven sınırı aşılmış gibi.

Bu yüzden kızı o gün o eve gittiği için suçlamak yanlış olur diye düşünüyorum.

hocam benim dediğimi anlamadın ben kızın oğlanla çıkmasına vs. bişi demiyorum kız diye başını bağlayıp evde oturtalımda demiyorum

buna ilk ben karşı çıkarım zaten demek istediğim şuki kız gitsin sevgiliyle kafeye gitsin aynı dersaneye gitsin

aynı okula gitsin msjlaşsın  vs. vs. ama benim karşı çıktığım sey evine gitmesi...

benimde sevgilim vardı acayipte seviyodum güveniyodum ama elini zor tutardım arkadaş bi tutarsam bi tutamazdım

bırak eve getirmeyi ... ki eve gitmekteki amaçları belli zaten. 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

100 milyon dolarım olsaydı rahatlıkla istedğim kişiyi yakalanmadan öldürürdüm... :)))

www.tekno50.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

flybatwin bunu yazdı:

100 milyon dolarım olsaydı rahatlıkla istedğim kişiyi yakalanmadan öldürürdüm... :)))

adam salak olduktan sonra trilyon doları olsa ne olur. 

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

İçişlerinden yalanlama geldi..

çember daralıyormuş..

ne çembermiş bu darala darala daral geldi.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bir cinayet davası 30 yıl sonra zaman aşımına uğruyor dosya kapanıyor bu kadar ünlü ve zengin birisinin 30 yıl kaçması çok zor

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı:
    bir cinayet davası 30 yıl sonra zaman aşımına uğruyor dosya kapanıyor bu kadar ünlü ve zengin birisinin 30 yıl kaçması çok zor
    Estetik ameliyatlar, offshore banka hesapları, mafya desteği, hiçte zor değil hocam.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
Toplam Hit: 10129 Toplam Mesaj: 68