Flash Da Yazıya Link Verme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeaDLY
    DeaDLY's avatar
    Erkek
    .fla cinsinden dosyayı editlerken yazıya link veremedim.
    bi zahmet ...
    see ya

"oyun bitince sah da piyon da ayni kaba konur"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNeTLiii
    LaNeTLiii's avatar
    Erkek
    ah be kardesim yaaa cok iyi bilirm ama uzun zamandan beri elimin altında diil flash yani program olsa kursamda sana anlatsam neysee bunun için buraya yazmana gerek yok flash dersi verden siteler var onlara gir ama hatırladıgım kadarını aktarim kafamda kalan kadarını yanii 6 aydır kullanmıyorum ama flash cok iyi bilirdim...
    bak önce yazıyı yazıyorsun (malum)yazıyı sonra bosa tıkla ve sonre yazının üstüne birkere tıkla, ve -F8- e bas orda bi pencere cıkması lazım ordan o yazıyı grafik ti sanırım en allta grafik yap sonra grafik olduktan sonra (üff unutmusum yaa) neyse sonra bir pencere olması lazım efektler falan veriyorsun ordan orayı ac üsste ki freme cizgisine tıklarsan pencere cıkar ve orda ımmm neydii (gotu web)olması lazım onu tıkla ve cıkan pencerede bir bosluk olacak oraya sayfayı yaz hatta orda ayrı pencerede ac aynı pencerede ac falan filanda olması gerek kusura bakma program olsaydı yuklesemdim hatırlardım ama bu hatırladıgım kadarıyla böyleydi bunun mause over falan efektide var ama belki bu günlerde burdan bi arkadasa buton yapıcam zaten kurunca sana tekrar yazarım

_-LaNeTLiii-_
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNeTLiii
    LaNeTLiii's avatar
    Erkek
    ..::sorununun karsılıgı::..
    1yazıyı yaz sonra onu F8 yardımıyla buton yap

2 sonra static i tıkla veya object actions penceresini ac

3 ordan basit actions u sec ce acılan menuden en altta bulunan on mause event i sec ve orda soracak roll over---roll aut birini sec

4 sonrada basit actions menusunden get url yi sec sag tarafa attıgı yazının üstüne tıkla ve gidilecek urlyi yaz...

benden bukadar umarım anlamıssındır anlamadıyysanda ne yapiim daha

_-LaNeTLiii-_
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar aktif konu nasıl açılıyor

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
Toplam Hit: 4324 Toplam Mesaj: 4