Flash Disk Boot Eror Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

Müridler selam Flash diskime Linux kurmayı deniyorum ama  usb den başlattığımda  bilgisayarımı   Boot Eror hatası alıyorum netten sorunu araştırdım ama çokda sağlam bir çözüm yolu bulmadım böyle bir sorunla karşılaşan yada sorunun çözümünü bilen  bir mürid varsa yardımcı olursa sevinirim ... 

Linux olarakda  slax ve solydx denedim ikiside aynı hata ile sonuçlandı  usb yazdırma olarakda  unetbootin ve  live usb denedim 

Kelimeler Kanatır !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

o hatayı nerde aldığın önemli

hiç mi boot edemiyor yoksa slax'ı boot ederken bi yere kadar gelip mi veriyor o hatayı

linux'u usb'ye atarken unetbootin kullanıyosundur umarım

http://sourceforge.net/projects/unetbootin/files/UNetbootin/603/unetbootin-windows-603.exe/download?use_mirror=optimate

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

o hatayı nerde aldığın önemli

hiç mi boot edemiyor yoksa slax'ı boot ederken bi yere kadar gelip mi veriyor o hatayı

linux'u usb'ye atarken unetbootin kullanıyosundur umarım

http://sourceforge.net/projects/unetbootin/files/UNetbootin/603/unetbootin-windows-603.exe/download?use_mirror=optimate

yok hocam demişim ya flash atıyorum yükleniyor sorun yok o kısımda ama usb den pc'yi başlattığımda boot eror veriyor 

ayrıca verdiğin linkdeki var bende zaten 

DeTr tarafından 10/May/14 18:41 tarihinde düzenlenmiştir

Kelimeler Kanatır !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

tam hatayı yazsanya bi.

bende flasha mint kurmuştum. bootta bendede hata veriyordu. bi dosyanın ismini değiştirince çözüldü. aynı durum olabilirmi acaba?

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bir ara şöyle bişey okumustum; boot edilecek flash diskin umc mi bmc mi ne özelliginin olması gerekiyordu!?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

tam hatayı yazsanya bi.

bende flasha mint kurmuştum. bootta bendede hata veriyordu. bi dosyanın ismini değiştirince çözüldü. aynı durum olabilirmi acaba?

Yok hocam ben anlatamadım sanırım Flash'a yazıyorum   iso olarak hata falan almıyorum  biosdan usb ile başlat dediğim zaman Boot Eror veriyor 

ben bunun nedenini çözmeye çalışıyorum daha önce  kurmuştum aynı Flash'a sorunsuz çalışmıştı ... 

Kelimeler Kanatır !
Toplam Hit: 1536 Toplam Mesaj: 6