Flash Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    ... Klasörü kaldırılamıyor ; Disk yazmaya karşı korumalı. Korumayı kaldırın veya başka bir disk kullanın.

Ben bu sorunu nasıl çözümcem müridler bi yardım edin nette de çok gezündü bu gibi sorunlar çok ama çözümler az hepsini denedim olmadı yardım erdebilecek olan var mı ? 

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Belleğinin aynı disketlerdeki gibi yazmaya karşı kilidi olup olmadığına bak, Kapalı ise aç.

Diğer bir seçenek belleğini biçimlendir. Bir zararlı yazılım nedeni ile olmuş olabilir.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı:
    -----------------------------

Belleğinin aynı disketlerdeki gibi yazmaya karşı kilidi olup olmadığına bak, Kapalı ise aç.

Diğer bir seçenek belleğini biçimlendir. Bir zararlı yazılım nedeni ile olmuş olabilir.

biçimlendirincede aynı hata çıkıyo öyle bi emniyetide yok :s

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

MS-DOS üzerinden format atmaya çalış belleğine. Eğer o da olmazsa antivirüs yazılımı kullan. Bakalım birşeyler bulabilecek mi...

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı:

MS-DOS üzerinden format atmaya çalış belleğine. Eğer o da olmazsa antivirüs yazılımı kullan. Bakalım birşeyler bulabilecek mi...

ilgilendiğin için teşekür ederim.

Toplam Hit: 1119 Toplam Mesaj: 5