folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Flood Reklam Özel Okuma Gibi Konularda Yardım Almak İsteyen Arkadaşlar Bana Ulaşsın

Flood Reklam Özel Okuma Gibi Konularda Yardım Almak İsteyen Arkadaşlar Bana Ulaşsın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mC_YaRgIc
    mC_YaRgIc's avatar
    Erkek
    Flood rekLam özeL okuma gibi konuLarda yardım aLmak isteyenLer beni buLsunLar ayrıca sagLam dayanıkLı server oLanLarLa maddi deiL ama manevi ortagı oLabiLirim amacım ismime yakışır bi server kurmak büyütmek soruLarınızı bekLiyorum

Asi Kurt (BiLgi PayLaşımdır,PayLaşım oLmadan biLgi TamamLanmaz.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    icq ma gel yardımcı olabiliceğin konular var ...

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Loi
    Loi's avatar
    Dişi
    Marlleak@hotmail.com yardım edeceksen bana maıl at bende takıldıgın yere geleyım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OneiL
    OneiL's avatar
    Erkek
    Yargıç benim server var mailim mustafadinc@mynet.com mail at konusalim..

Selam Ben Mustafa.Nickimin Anlamı Sexi Ve Çekici Erkek Demek Ve Aynı zamanda Da Basketci OneaL in TürkÇe VersioN u OneiL :))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KKTC
    KKTC's avatar
    Erkek
    Irc server lara flood yapmaya yarayan bildigin bir script veya program varmı ?? tabi calısan ..

DediLerki Melik ÖLdü. Doğrumu??
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcVatan
    mcVatan's avatar
    Erkek
    real 3.1 script işe yarıyor kızlar kanalına bayağı bir flood saldırısı yaptım ama doruk net kısa bir sürede kline atıyor

güneş doğdu derken birde baktım karanlıklar çökmüş şehrin üstüne buralarda ayaz var
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GenC_HaCKeR
    GenC_HaCKeR's avatar
    Erkek
    ozel okumanın acıklamasını yapamam ama flood için internette tonla program uretildi...
    örnek : palin genesis
    örenek2 : cyclonef
    örnek3 : clonesx

kardeşim hiç bişey bilmiyoyorsan google ye gir irc flooder yaz karşına bir suru site cıkar
    hade kolay floodlar...

Bigi paylaştıkça artarmıs ben bu lafı diyenin teee .... paylaştıkça azıtılıyor GenC_HaCKeR yok öldü!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ko-Ko-ReC
    Ko-Ko-ReC's avatar
    Erkek
    Bana da yarım edin millet Ip adresimi nasıl online olarak değiştirebilirim ama ben int cafe de müşteriyim..... wolkie@postatr.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GenC_HaCKeR
    GenC_HaCKeR's avatar
    Erkek
    klokorec biraz daha acık anlamadım ne demek istediğini ip adresi online felan what?

Bigi paylaştıkça artarmıs ben bu lafı diyenin teee .... paylaştıkça azıtılıyor GenC_HaCKeR yok öldü!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OneiL
    OneiL's avatar
    Erkek
    Mc_YargIc SeninLe Görüşmem lazım dostum irc.zurna.nette #Malatya, #Antalya , #matrak kanallarında bulabilirsin beni oke kendine iyi bak görüşürüz baba

Selam Ben Mustafa.Nickimin Anlamı Sexi Ve Çekici Erkek Demek Ve Aynı zamanda Da Basketci OneaL in TürkÇe VersioN u OneiL :))
Toplam Hit: 12533 Toplam Mesaj: 10