folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Flutter Sqlite Sadece Tek Veri Cekme Sorunu

Flutter Sqlite Sadece Tek Veri Cekme Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

herkese selamlar 

Future<List<Map<String, dynamic>>> tumKullanicilar() async {
    var db = await _getDataBase();
    var sonuc = await db.query(_userTablo, columns: [_columnToken]);
    return sonuc;
    }

user tablomda token verileri turuyorum sadece her hangi  bir tokena ulasmak istiyorum bir turlu bulamadim yardimci olursaniz cok sevinirim

edit: limit 1 yapinca bir tanesine erisiyorum ama tokenin degerini almak istiyorum bana suslu parantez icinde veriler geliyor

arkinfes tarafından 02/Tem/20 00:47 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
      Future<List<Map<String, dynamic>>> tumKullanicilar() async {
        DBSİFİNİ db = await _getDataBase();//Buraya db sınıfını yaz sürekli onboxing yapıyor projenin anasını ağlatıyor olursun. Gelen tipi var olarak atayıp yada oradan tipini belirleyebilirsin. Ama sen burda db geleceğini biliyorsun. var kullanma.....
        dynamic queryResponse = await db.query(_userTablo, columns: [_columnToken]);
        List response=jsonDecode(queryResponse);
        List<Map<String,dynamic>> tokens=response.map((item)=>{'token':item["buraya tokenin value değeri gelecek"]}).toList().cast<Map<String,dynamic>>();//cast yapmana gerek yok ama map işlemi yaptığımda ben hep kullanırım. Eğer düzensiz yada null değer var ise onları temizliyor olmalıydı...

return tokens;
      }

https://stackoverflow.com/questions/12294655/net-boxing-unboxing-vs-casting-performance

MhmdAlmz tarafından 02/Tem/20 08:11 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
      Future<List<Map<String, dynamic>>> tumKullanicilar() async {
        DBSİFİNİ db = await _getDataBase();//Buraya db sınıfını yaz sürekli onboxing yapıyor projenin anasını ağlatıyor olursun. Gelen tipi var olarak atayıp yada oradan tipini belirleyebilirsin. Ama sen burda db geleceğini biliyorsun. var kullanma.....
        dynamic queryResponse = await db.query(_userTablo, columns: [_columnToken]);
        List response=jsonDecode(queryResponse);
        List<Map<String,dynamic>> tokens=response.map((item)=>{'token':item["buraya tokenin value değeri gelecek"]}).toList().cast<Map<String,dynamic>>();//cast yapmana gerek yok ama map işlemi yaptığımda ben hep kullanırım. Eğer düzensiz yada null değer var ise onları temizliyor olmalıydı...

return tokens;
      }

https://stackoverflow.com/questions/12294655/net-boxing-unboxing-vs-casting-performance

Teşekkürler.

.single.token ile ulaştık hocam. 

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
Toplam Hit: 1552 Toplam Mesaj: 3
flutter dart flutter