folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Fontların Adını Değiştirmek İstiyorum

Fontların Adını Değiştirmek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Arkadaşlar şimdi tasarımlarda kullanmak üzere 50-60 adet font ayırdım bunların isimlerini değiştirmek istiyorum. Yani yeniden adlandır değil de orjinal isimlerini :) photoshopta illusratorde filan kullanırken numaralılar en başta çıkıyor biliyorsunuz 01, 02, 03, 04, 05, 06 ..... diye isimlendirecem fontları ama nasıl yapacam bilmiyorum. Nedir bunun en kolay yolu programlı / programsız.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Font edit programları ile değiştirmen gerekiyor. Ben bir keresinde web haline çevirmek için tr karakterler eklediğim fontun copyright şeyini kaldırmak için yapmıştım.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Bi araştırayım bakalım :) teşekkürler üstad. Program önerebilir misin peki.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Aynen üstad bende buldum yazayım diye girdim baktım sen yazmışsın :) Font Creator 9.0 ile hallettim :)

Toplam Hit: 1224 Toplam Mesaj: 5
font yeni isim değiştirmek