Format Sonucu Sorunlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    don_carlione001
    don_carlione001's avatar
    Erkek

Mrb arkadaslar  win 8,1 laptopu format cd ile (  win7ultimate x86 ) formatladik.pc de sikinti yok.ama su sorunlar oldu

Wi fi yok ucmus :)

İntel hd 4000-gt 630m ekran kartlarin driverler gitmis 

Vs vs driver eksikleri olusmus kisaca  napacaz  :D

Tek tek driverlerimi yuklucez internete baglanamiyozda gerci kablolu daha denemedim ama kablolu baglantida olmazsa ne edecez..hade yardim bekliyorum muridler...

...HÜKÜMSÜZDÜR...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Driver setupları varsa kurun. Yoksa kabloyu bağlayın internete girin wifi driverını indirip sonra diğer driverları da indirebilirsiniz. Driver Magician gibi programlar da kullanabilirsiniz ayrıca.

Şafak 1152!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

driver'ları indirmeden format mı atılır

en azından wifi'yi bi çekersin önce

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    don_carlione001
    don_carlione001's avatar
    Erkek

Baba kafami kaldi ki elimizde 50 tane laptop var alayi ayri bi sorun yapmisik ezbere format :D

Tablete indirdim pc nin markasinin sitesinden 5-10 tanw driver dosyalar .zip li 

Winrar bile yok pc de bi de indirip kurcaz sifir makina yarticaz anlasildi.aman tek kablolu baglanti yapsinda tek tek kuracaz artik.bunlari siktiret asil hatayi daha formata baslarken yaptim ;)

Ne kadar surucu varsa hepsini bicimlendirdik sona formata gectik..napacan amk bos bi yere

Kursana kafa kalmamis kesin cay demliyodum o sira :)))) 

...HÜKÜMSÜZDÜR...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    don_carlione001 bunu yazdı

Baba kafami kaldi ki elimizde 50 tane laptop var alayi ayri bi sorun yapmisik ezbere format :D

Tablete indirdim pc nin markasinin sitesinden 5-10 tanw driver dosyalar .zip li 

Winrar bile yok pc de bi de indirip kurcaz sifir makina yarticaz anlasildi.aman tek kablolu baglanti yapsinda tek tek kuracaz artik.bunlari siktiret asil hatayi daha formata baslarken yaptim ;)

Ne kadar surucu varsa hepsini bicimlendirdik sona formata gectik..napacan amk bos bi yere

Kursana kafa kalmamis kesin cay demliyodum o sira :)))) 

Çay demlendimi bari :)

Toplam Hit: 718 Toplam Mesaj: 5