Format Sorunu !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaRaMaZ
    YaRaMaZ's avatar
    Erkek
    arkadaslar pc ye format atmaya çalisiyorum içindeki Cd yi okumuyor biosdan onu ön plana çikariyorum sonra Cd ile devam etmek istiyorsan her hangi bir tusa tikla diyor ama o anda klavye kilitleniyormu ne tikladigim herhangi bir tus olmuyor :S

Yardim edebilecek Varmi ?:S

the one and only yaramaz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    benimde ufak bir sorunum var cd-romsuz format atılıp windows yüklenebilirmi?cdrom calışmıor kattiyen(yeni bir tane bul oyle yap demeyin ama...)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaRaMaZ
    YaRaMaZ's avatar
    Erkek
    atarsin atmasinada windowsu nasil yükliyecegin hakkinda herhangi bir görüsüm yoq :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    usb klavye mi?

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaRaMaZ
    YaRaMaZ's avatar
    Erkek
    Hayir usb deil bildigimiz normal klavye ama pc ile markasi ayni deil ayri satin almi$tim :/ baska bir çözüm önerisi olan varmi :(

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    biosu default olarak ayarla.. sonra bırak pc kendisi boot etsin, eğer windows yoksa zaten boot etmez ama o ana gelince klavyenin çalışıp çalışmadığına bak.. Eğer çalışıyorsa cd rom cd sürücüsünü hala okumaya çalıştığı için pc yi kilitliyor olabilir

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
Toplam Hit: 1717 Toplam Mesaj: 6