Format Sorunu(Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frt
    frt's avatar
    Erkek

Selam Millet dün bilgisayarıma usb den format atmaya çalıştım windows loading yazısı çıktı ancak usb yi görmedi o yüzden format atamadım asıl sorun bundan sonra başladı artık DVD lede format atamıyorum yani windows loading yazısı felan da çıkmıyo biosa girebiliyorum boot seçeneklerinide görebiliyorum ancak birini seçtikten sonra bi 5 saniye ekranda hiç bişey görünmüyo ardında mavi ekran hemen görünüp tekrardan boot seçenekleri sayfasına geri dönüyo 

Benim teşhisim bios güncel olmadığı için bu sorunu yaşıyor olabilirim ancak bilgisayarda işletim sistemi yok biosu nasıl güncellicem 

son bitlisli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

biosa girmeden cd yi takıp klavyeden f11-f12 ile boot menü seçeneği ile format atmayı denesen hocam?

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam bilgisayarınızın güç kablosunu çıkarıp (varsa bataryayı da çıkarın) açma kapama tuşuna birkaç kez bas çek yapın, arkasından tekrar güç kablosunu bağlayıp format deneyin.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frt
    frt's avatar
    Erkek

abi nasıl oldu anlamadım ama şu anda format atılıyor ekstradan hiç bişey yapmadım dünden beri deniyodum olmadı tahribata konuyu açtıktan sonra tekrar bi deniyim dedim format atmaya başladı :)) 

son bitlisli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun öyleyse.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frt
    frt's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Geçmiş olsun öyleyse.

eyvallah dostum saolasın sorun çözüldüğüne göre konu silinebilir 

son bitlisli
Toplam Hit: 523 Toplam Mesaj: 6