folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Format Ve Klavye Sorunu

Format Ve Klavye Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

up 

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

kullandığın işletim sistemi cd sini değiştirip denermisin? yanlış hatırlamıyosam windowsun içinde klavyeyi kontrol eden bi dosya var. o bozuk olabilir senin yüklediğin cd de. ondan yapabilir.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

crimeangel bunu yazdı:
    -----------------------------

kullandığın işletim sistemi cd sini değiştirip denermisin? yanlış hatırlamıyosam windowsun içinde klavyeyi kontrol eden bi dosya var. o bozuk olabilir senin yüklediğin cd de. ondan yapabilir.

hocam sistemin cd si casper in verdiği cd..daha önce de atmıştım bununla formatı

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

bir flashdiske yada cd ye kurulumsuz çalışan bir linux atıp onunla aç bi denesene tuşları ? olay windowstanmı yoksa donanımdanmı kaynaklanıyo onu anlayalım? vede tuşlar bios ta çalışıyo mu?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

lalada bunu yazdı:

bir flashdiske yada cd ye kurulumsuz çalışan bir linux atıp onunla aç bi denesene tuşları ? olay windowstanmı yoksa donanımdanmı kaynaklanıyo onu anlayalım? vede tuşlar bios ta çalışıyo mu?

katılıyorum. ayrıca sistemle birlikte verdikleri dvd bozulmucak diye bişey yokki? donanımsal olarak, hhd de badsector vardır. o dosyanın yazıldığı yer oraya denk geliyodur bl bla bla. yani alternatf yok. mantık arama. okadar mantıksız şeylerle karşılaştımki artık herşeye olabilir diyorum :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
Toplam Hit: 1997 Toplam Mesaj: 16