folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Formula 1 İstanbul Grand Prix'i 13-15 Kasım 2020 ( SON DAKİKA SEYİRCİSİZ OLDU)

Formula 1 İstanbul Grand Prix'i 13-15 Kasım 2020 ( SON DAKİKA SEYİRCİSİZ OLDU)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Formula 1 Türkiye için seyircisiz düzenlenme kararıİstanbul Valiliği tarafından alınan karar doğrultusunda, 15 Kasım’da İstanbul Park‘ta düzenlenecek olan Formula 1 Türkiye Grand Prix’inin seyircisiz düzenleneceğini açıklandı. Uzun bir aradan sonra tekrar Türkiye’ye dönen Formula 1, ilk etapta seyircili olarak düzenlenecekti ancak COVID-19 vakalarının artması Valiliğin kararını olumsuz etkilemiş durumda.

Evet yıllar yıllar sonra pandemi vesilesi de işimizi kolaylaştırdığı için formula 1 tekrar istanbul'da 

13-15 kasım 2020 tarihinde bilet fiyatları bence uygun belkide sonkez görme fırsatı yaşayacağız sadece Türkiye'de son değil

yavaş yavaş fosil yakıtların yok olması ile formula araçlarının motorları giderek küçüldü sesleri değişti sistem her sene değişiyor ve

çok fazla değil 5-6 sene sonra artık formula 1 değil sadece formula-e konuşuyor olacağız (belkide başarılı Türk takımları ile)

Malesef istanbulda değilim olsa gitmek isterdim ancak müridlerin topnarak birlikte gitmesi gibi bir organizasyon yapılabileceğini düşünüyorum.

İSTANBUL PARK FORMULA 1 BİLET FİYATLARI

30 TL

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek

f.cker fukara için o açık alan birşeye değer mi ki? Gidip birşeyler görüp, eyleşebilinir mi ? :) :) :) yakınken belkim giderim :)

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    cohndoe bunu yazdı

f.cker fukara için o açık alan birşeye değer mi ki? Gidip birşeyler görüp, eyleşebilinir mi ? :) :) :) yakınken belkim giderim :)

Aynen

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

denktaş vermişti sanırım kupayıondan çıkarmışlardı

şimdi reis verir temelli çıkarız :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Lütfen gelmeyin, çok kötü bir yerde, korona var, dip dipe, araba gürültüsü falan, yol yok, çamur her yer, bir elimle suyu temizliyorum bir elimle bu mesajı yazıyorum. Zaten kalabalık, düğünler falan iptal pandemi var. Evde kalın, trt3'ten izleyin, çünkü bir uçtan diğer uçtaki arabaları göremiyorsunuz, boş boş bekliyorsunuz gelene kadar ama tv öylemi, sürekli değişen kamera açıları dobby sir round ses sistemi arabalar vızır vıır ev konforu bir yanınızda cips bir yanınızda le cola izleyin mis gibi. yorumları falan yapıyorlar tv de. şumayer falan da yok hemıltın desen nerde bilmiyorum. raikonen'de zaten liderlik vasfı yok. raikonen gitse yerine kim gelicek ki abi. bence en güzel sıcak sıcak evde izlemek. zaten kasım ayı soğuk oluyor buralar. kar tipi çamur fırtına gök gürültüsü ve yağmurlu don sel olabiliyor. ama yine de siz bilirsiniz.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Lütfen gelmeyin, çok kötü bir yerde, korona var, dip dipe, araba gürültüsü falan, yol yok, çamur her yer, bir elimle suyu temizliyorum bir elimle bu mesajı yazıyorum. Zaten kalabalık, düğünler falan iptal pandemi var. Evde kalın, trt3'ten izleyin, çünkü bir uçtan diğer uçtaki arabaları göremiyorsunuz, boş boş bekliyorsunuz gelene kadar ama tv öylemi, sürekli değişen kamera açıları dobby sir round ses sistemi arabalar vızır vıır ev konforu bir yanınızda cips bir yanınızda le cola izleyin mis gibi. yorumları falan yapıyorlar tv de. şumayer falan da yok hemıltın desen nerde bilmiyorum. raikonen'de zaten liderlik vasfı yok. raikonen gitse yerine kim gelicek ki abi. bence en güzel sıcak sıcak evde izlemek. zaten kasım ayı soğuk oluyor buralar. kar tipi çamur fırtına gök gürültüsü ve yağmurlu don sel olabiliyor. ama yine de siz bilirsiniz.

Herkesi tribünden soğutup tek başına rahat rahat yayıla yayıla izlemek gibi bir düşüncen var sanırım. :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Herkesi tribünden soğutup tek başına rahat rahat yayıla yayıla izlemek gibi bir düşüncen var sanırım. :)

coronadan önce zaten izleyici sayısı az diye iptal olmuştu türkiye tarafı maliyetini karşılamıyordu

fakat corona sebebi ile zaten dünya'nın hiç bir yerinde izleyici doldurmayacağı için Türkiye'de tekrar izleme şansı bulunacak.

sosyal mesafe içinde izlemekte ben bir zarar görmüyorum hele hele çıplak gözle izlenebilecek son zevkli yarışlardan biriyse.

TV de youtube da her zaman izlersin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

biletler nereden alınıyor hemen alayım

He is finding himself.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

burdaki fiyatlar gerçeği yansıtmıyor maalesef ki daha seyircili olup olmayacağı belli değil. Bazı haber siteleri tıklanma kasmak için kafalarından uydurma fiyatlarla yazılar paylaşıyor o sebepten daha beklemek lazım. Bu arada satışa çıkarsa önceden olduğu gibi biletix de satışa çıkar biletler. Yada https://tr.motorsport.com/f1/schedule/ burdanda bakılabilir bilet satışı yapıyorlardı geçen senelerde bu sene corona sebebiyle gözükmüyor tabi ama

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Motorsporları tutkusuna 2005 te gitmiştik şimdi hiç birşeyin tutkusunu bırakmadılar otur evde izle hesabı eskiden efsane Türkiye rallileri ismi yetiyordu .

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Seyircili olup olmayacağı belli değil deniyordu.

Nerden alabiliriz bilet ?

Fiyatlar çok ucuz.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
Toplam Hit: 6482 Toplam Mesaj: 54
bmw formula mercedes mercedes ferrari