folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Forum İçerisinde Konu

Forum İçerisinde Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Müritler aramada bulamadım konuyu 1 ay önce falan EĞİTİM SETLERİ Diye bi konu açılmıştı birsürü eğitim seti vardı ingilizce olsun C#,C++, YGS LYS programlama vs vs diye yorum yapanınız var mıydı varsa konunun linknini alabilir miyim

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

valla bende bu yeni arama kısmıyla anlaşamıyorum. aradığım hiç bişeyi bulamıyor yada ben aramayı beceremiyorum.

http://www.tahribat.com/forum/Forum-Tum-Paylasimlarim-171608/

buna bi bak belki işine yarayan bişey çıkar

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

valla bende bu yeni arama kısmıyla anlaşamıyorum. aradığım hiç bişeyi bulamıyor yada ben aramayı beceremiyorum.

http://www.tahribat.com/forum/Forum-Tum-Paylasimlarim-171608/

buna bi bak belki işine yarayan bişey çıkar

Yok kardeş C ve algoritma lazım oda arkadaşım için de :D Yardım amaçlı bizim forumda bulursam indireyim sana dedim

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 687 Toplam Mesaj: 3
forum