Forumda Altyapı Çalışmaları...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    özele msj gelince maillere bildiri maili gelirsede iyi olur gibi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    ya bir de banlanma olayında banlanan kişinin banlanmış üye yazısı ile birlikte kimin tarafından banlandığı da belirtilse çok iyi olur.çünkü bu sefer bütün adminler hedef alınıyor...en azından bire bir görüşme ile sorunlar çözülebilir....

bilgisayar uzmanıyım.herhangibi ps2 mouse u tamamen dağatıp toplayabiliyorum. :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    gitme ve kalma arasinda bulunan kisilerden biride benim
    eger holynin dedigi yeni sisteme gecilirse cok guzel olur.
    umarim giden arkadaslari tekrar burada goruruz...

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CHaRMaNDeR
    CHaRMaNDeR's avatar
    Erkek
    böyle bişey iyi olur gerçekten... bide şu saçma mesajları ve gereksiz kullanıcılar hakkında bi önlem alınsa

Düşünüyorum, o halde varım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gocebe
    gocebe's avatar
    Erkek
    yaa arkadaşlar ben yeni sayılırım daha aranızda... ama nacizane bir-iki fikrim var. anladığım kadarıyla tahribat camiası yüksek bir ivmeyle büyüyor. doğal olarak fikir çeşitliliği de hızla artıyor. bu durumda kategorilerin artık yetersiz kaldığı meydanda.

bu yüzden daha kullanışlı bir forum için bence ilk olarak konu başlıkları arttırılmalı. örneğin lamerler için "yeni başlayanlar", bir program arayan veya bulduğu bir programı paylaşmak isteyenler için "paylaşım sayfaları"... gibi yeni konu başlıkları oluşturulabilir. yada mevcut konu başlıkları genişletilebilir (örneğin "elektronik" hobi kapsamından çıkarılıp kendi altbaşlıklarına sahip bir konuya dönüştürülebilir:)) )

yine her topicin yanında o topici açan kişinin nicki bulunursa iyi olur...

mesaj kutusu da geliştirilebilir bence. mesela birine yeni mesaj geldiğinde, o kişi log-in olduğunda sayfada yeni mesajı olduğu yazılabilir. yine belli bir kişiden gelen mesaj filtrelenebilir. bir nevi spam koruması gibi bir sistem yani. (özellikle modların işine gelir bu bence... ;)) "islamic_force"nin başına gelenlere bakıyorum da, forumda azımsanmaysacak miktarda denyo var). böyle bir koruma kullanışlı olabilirdi.

bide son olarak bir kişinin birden fazla üyelik alması engellenemez mi? böylece hem birbirimizi daha iyi tanırdık, hem de kiminle muhatap olduğumuzu bilirdir.

çok uzattım kusuruma bakmayın. umarım işe yarar bir fikir verebilmişimdir.

YaRdIM EtMeK CaN YaKmaZ ;)
Toplam Hit: 4219 Toplam Mesaj: 16