Fotoğraf Makinası Lazım (Profesyonel)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı
    maycamp85 bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı

Hocam de Nikon D3000 ve D3100 lerde AF motoru yoktur haberin olsun.İstersen benim makinayı verim sana temizdir çizik dahi yoktur üzerinde.

hocam d80 18-105vr güzel tabi ama  o kadar nakit çıkartamıyorum  keşke çıkartabilsem d90 var 18-55 lens ile  ama  yok

Sadece body verim o zaman lensin de daha sonra alırsın ama yinede illa D90 alacam dersen birşey diyemem hocam imkan meselesi

d90 a para yetmiyor canon 450D naasıl

maycamp85
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    maycamp85 bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı
    maycamp85 bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı

Hocam de Nikon D3000 ve D3100 lerde AF motoru yoktur haberin olsun.İstersen benim makinayı verim sana temizdir çizik dahi yoktur üzerinde.

hocam d80 18-105vr güzel tabi ama  o kadar nakit çıkartamıyorum  keşke çıkartabilsem d90 var 18-55 lens ile  ama  yok

Sadece body verim o zaman lensin de daha sonra alırsın ama yinede illa D90 alacam dersen birşey diyemem hocam imkan meselesi

d90 a para yetmiyor canon 450D naasıl

Canon daha önce hiç kullanmadım ama Nikon fotoğraf konusunda daha iyi Canon Video da üstün tercih senin yine D90 body al ozaman 1000 tl falan verirler sıkı pazarlık yaparsan lensi de sonra al ben D80 öyle almıştım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Çektigim bi foto

http://i48.tinypic.com/2vnm5a9.jpg

JuMaN tarafından 10/Oca/13 12:08 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Üstad ama şöyle bir şeyi de unutmayalım pentax aldığında da oyle bol çeşit objektif bulma lüxün ortadan kalkıyor. mecburen kendi obejktiflerini alman lazım. Bir sima bir tamronun pentax için ürettiği objektif duymadım?

yuh :/ 

şu siteden bak hangi lenslerin pentax versiyonları yok diye bi araştır bakalım.

http://www.sigmaphoto.com/shop/20mm-f18-ex-dg-asp-rf-sigma 

aynı şekilde tamronun sitesine de baktım ilk 3-4 lens de aynen pentax bodye uygun. şu önyargılarınızı yıkın bi be.

Toplam Hit: 3073 Toplam Mesaj: 35