folder Tahribat.com Forumları
linefolder Fotografçılık ve Digital Fotograf Makineleri - Video Kameralar
linefolder Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi İstiyorum - Yüksek Taşınabilirlik Ve Kalite

Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi İstiyorum - Yüksek Taşınabilirlik Ve Kalite

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uye1500
    uye1500's avatar
    Erkek

Evet arayış devam etti tavsiyeleriniz incelendi, tabi bu doğrultuda fiyat aralığıda yükseldi, son tahlilde "FUJIFILM X20" taşınabilirlik, retro tasarım ve kalite konusunda epey dikkatimi çekiyor. "FUJIFILM X20" hakkında bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Fiyatı 1200 TL civarında.

Makina ile çekilmiş fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

uye1500 tarafından 23/Mar/14 13:52 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

http://www.trustedreviews.com/Canon-PowerShot-G11_Digital-Camera_review

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Filmli-Fotograf-Makineleri-Bilgi-Ve-Paylasim-181759/

Bir Pentax da benden gelsin. Bu gerçi Sunny'nin makinasına amca, hatta dede olur ama olsun. Belki ilgini çeker.

KBBBBG: Makina filmlidir.

NaZi_ tarafından 23/Mar/14 17:56 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

http://www.tahribat.com/Forum-Filmli-Fotograf-Makineleri-Bilgi-Ve-Paylasim-181759/

Bir Pentax da benden gelsin. Bu gerçi Sunny'nin makinasına amca, hatta dede olur ama olsun. Belki ilgini çeker.

KBBBBG: Makina filmlidir.

makinemin son hali ve makro denemem hocam bu arada onuyu açan arkadaşım hala pentax cı olmadın mı :)

filmli makinelere bayılıyorum hocam sana pm atacağım

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 2844 Toplam Mesaj: 25