Fotoğraf Ve Video Kamera (İkisi Bir Arada) Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

hem fotoğraf makinesi hem video kamera olarak kullanabileceğim tabi bunları kaliteli olarak yapacak (kaliteden kasıt standart ev kullanıcısı profesyonellik aramıyorum imkanlar dahilinde işimi görmesi önemli olan) tabi fiyat ta önemli bir unsur 
    eğer böyle birşey mümkün değilse neden mümkün değil hangi parçasından vs vs olmaz

ayrıca fotoğraf için flashı olanı varmıdır

yapacağınız bilgilendirme ve tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugraok
    bugraok's avatar
    Erkek

hocam canon 550d bakabilirsin hem full hd video çekebilirsin hem de oldukça kaliteli fotoğraflar çekebilirsin makinanın fiyatı yaklaşık 2000tl 

aynı şekilde 7d bakabilirsin onunda fiyatı yaklaşık 4000 tl 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spermen08
    spermen08's avatar
    Erkek

walla hocam sen ne kalitede bişe arıyon bilmiyorum ama ben Canon Powershot SX120 Is kullanıyorum çok memnunum videoda o kdar olmasa da fotografda çok kaliteli

"__"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek

Bende de panasonic limux fz35 var. hd kalitesinde video çeker, 18 optik zoom'u, 14megapixel çözünürlüğü var. piyasa fiyatının yarısına bırakarım. istersen pm at örnek fotolarını ve videolarını yollayayım.

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

nikon coolpix s8000 kullaniyorum. 10x optik zoom, 14.1 mp. tavsiye edilir. 720p video da cekiyor,

Toplam Hit: 1180 Toplam Mesaj: 5