Fotoğrafçılar Bir Bakarmısınız ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Alabiliyorsan kesinlikle 2.8.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

DarkSkull bunu yazdı:
    -----------------------------

Alabiliyorsan kesinlikle 2.8.

haci neden 2.8 tavsiye ediyorsun ?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Işığın yetersiz olduğu durumlarda 2.8 gerekiyor. Dışarıda fotoğraf çekerken güneşli havada bile gölgeli alanlarda 4 diyafram yetmeyebiliyor. Bende şu an 24x85 2.8-4 diyafram var zoom yaptığımda 4 diyafram yetmediği için 24 mm'de herifin dibine kadar gidip çekiyorum olmuyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

DarkSkull bunu yazdı:

Işığın yetersiz olduğu durumlarda 2.8 gerekiyor. Dışarıda fotoğraf çekerken güneşli havada bile gölgeli alanlarda 4 diyafram yetmeyebiliyor. Bende şu an 24x85 2.8-4 diyafram var zoom yaptığımda 4 diyafram yetmediği için 24 mm'de herifin dibine kadar gidip çekiyorum olmuyor.

tesekurler haci Japonyadan getirticem birtane ondan sordun.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Arkadaşlar benimde konuma  bakarmısınız bu işten anlıyorsunuz rica etsem bir yardım edermisiniz

http://www.tahribat.com/Forum-Fujifilm-Finepix-S3300-Fotograf-Makinesi-Almayi-Dusunuyorum-158896/

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

fifsonic bunu yazdı:

Arkadaşlar benimde konuma  bakarmısınız bu işten anlıyorsunuz rica etsem bir yardım edermisiniz

http://www.tahribat.com/Forum-Fujifilm-Finepix-S3300-Fotograf-Makinesi-Almayi-Dusunuyorum-158896/

Hocam konundada yazdım. dslr makine alırsan objektif değiştirme şansın olur. macro alırsın böcek çicek vb çekersin zoom lens alırsın portre felan çekersin. geniş açı lens alırsın manzara çekersin.

video olayıda aynı şekilde lenslerle çok iyi videolar çekebilirsin.

2. el temiz senin işini görür 750-1000 arası. ama alayım iyice kullanayım diyorsan 1600 e canon 500d media marktta mevcut 70-300 lük lensle beraber uygun fiyat.

yada canon 550d alırsan video özelliği daha iyi.. fotoğrafta zaten iyi makineler.

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Canon makineler gerçekten iyidir şuan çevremde birsürü kullananlar var olumsuz bir şikayet duymadım .

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek

aynı makinayı kullanıyoruz.  70-200 f4 kullanıyorum keskinliğinden gayet memnunum. ama  sana 2.8 (ıs2 olursa süper olur) tavsiye ediyorum keskinlik mükemmel

ötesi.tabi elindeki makinaya ne kadar hakimsin bilmiyorum. çünkü 7d de af olayı çok detaylı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    net alan derınlıgıne olumlu yonde etkı eder 2.8 bıde lensler cam mı yoksa baska materyallerdenmı buda cok onemlı telefondan gırdıgım ıcın verdıgın lınklere bakamadım bunuda dıkkate alman gerek hacı dayı

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

2.8 ıs neredeyse mark3 parası ne yazıkki o kadar bütçeye sahib değilim lakin F4 alacağım bu gidişle.

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
Toplam Hit: 1464 Toplam Mesaj: 11