folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Fotokopi Makinesi İle PDF Olarak Tarattigim Dosyayi Nasil Editlerim ?

Fotokopi Makinesi İle PDF Olarak Tarattigim Dosyayi Nasil Editlerim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Fotokopi makinesi ile PDF olarak taratilan evraklari editlemek istiyorum. Bir iki yazilim var aklimda ama bana en kesin sonucu veren lazim. Sizin kullandiginiz bildiginiz var mi ?

dhmm tarafından 26/Ağu/15 13:09 tarihinde düzenlenmiştir

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Nitro PDF baya sağlam hocam bi dene 

طדṮ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ben abby fine reader kullanmıstım bır kıtabı dıgıtale cevırırken 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

pdf'i adobe çıkardığına göre adobe ile düzenleyebilirsin :D

alternatif olarak nitro var, iyidir baya

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

adobe acrobat Professional DC..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Eğer fotoğraf makinesi ile tarattıysan ocr yapılmamış direk resim olarak kaydedilmiştir. Yapacağın şey abby finereader indirip ocr işlemine tabi tutman.

torpedo_XL tarafından 26/Ağu/15 14:26 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    torpedo_XL bunu yazdı

Eğer fotoğraf makinesi ile tarattıysan ocr yapılmamış direk resim olarak kaydedilmiştir. Yapcağın şey abby finereader indirip ocr işlemine tabi tutman.

aynen katılıyorum ancak ayrıca biraz zaman aldığını da söylemek isterim.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

jpeg olarak alıp pdf yapıyorsa pdf ocr işlerine bakacan abi. pdf to word olabilir.

Toplam Hit: 951 Toplam Mesaj: 8
pdf scan