folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder FPS Oyuncularından Çevre Birimleri Tavsiyeleri

FPS Oyuncularından Çevre Birimleri Tavsiyeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Bendekiler şunlar : 

Klavye : baya tırt standart bişi kısa zamanda değiştircem o yüzden konunun takipçisiyim.. 

Mouse : Logitech G9x Laser Mouse | Severek kullanıyorum, ( ağırlık ayarları ise dört hazneye 7 gramlık ağırlık benim için ideal olanı ) http://www.logitech.com/tr-tr/mice-pointers/mice/devices/5092

Kulaklık : Sennheiser HD-428 Kulaklık  | Fazla kulaklıklardan anlamam ama kullandıklarımın arasından en iyisi, dışa ses çıkarmıyor ve dışarıdan ses de duymuyorsun, counter gibi oyunlarda inanılmaz ses kasabiliyorsun. 

örn: fl_pollyday oynuyorsun arkadaşında ve oda oyun başlar başlamaz ses kasıyor, dolayısıyla başlayınca hiç ses çıkmaması gerekiyor.. o zamanlar test amaçlı philips kulaklıkla bunu test ediyorum şunu farkettim sennhaiser kulaklıkda, oyuna ilk başladığın anda default olarak bi ses çıkıyor (tam tarif edemedim ama cs ciler anlar - şöyle çıkırt gibi bi ses :P ) anlık olan o sesde bile kendi sesinden hariç rakibin sesini duyuyorsun dolayısıyla en azından hangi yönde old. tahmin edip ona göre ilerliyorsun ;) - fakat online oyundaysan ve küçük bölümde az kişi oynuyorsan genelde sen de wall var diye banlıyolar.. 

Monitör : SAMSUNG 24" S24A350H Led Monitör

Yukarda da bahsettiğim gibi klavye gerekli ve tavsiyelerini bekliyorum. (Normal kullanım + oyun için olursa şukela olur..)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

CS için aklımda olan ama yapamadıgım 2 tane macro var yardımcı olabilicek biri varmı ?

1. Duck yapmayı otomatige almak. 4. tuşa basıldıgında duck yapmaya başlasın tekrar basıldıgında bıraksın.

2. awp ile otomatik vurmak için bişi. önce zoom u açsın. arkasından ateş etsin. (bu 2 si arasında milisaniyeler olcak tabiki)

birde bi sorunum daha var.oscar editor adlı yazılım macro yoneticisi açtıgımda,kaydetme işleminde vs..

the system cannot locate the object specified hatası veriyor. ve işlemi gerçelştirmiyor

yardımcı olucaklar için şimdiden teşekkürler  

2. için şunu yazdım . ;

RightDown 1
    Delay 16 ms
    RightUp 1
    Delay 16 ms
    LeftDown 1
    Delay 16 ms
    LeftUp 1
    Delay 16 ms
    RightDown 1
    Delay 16 ms
    RightUp 1
    Delay 16 ms
    RightDown 1
    Delay 16 ms
    RightUp 1
    Delay 16 ms

zoomu açıo ateş edio ama zoom açık kalıo kapatmıyor.ms lerin süresini uzattım yinede yemedi.

öbürü içinde ctrldown up  yaptım sonra bunu loop a aldım ama buda sadece 1 kere yapıo :| 

Toplam Hit: 3155 Toplam Mesaj: 23