folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Free Dos Laptopa Windows Kurma Sorunu

Free Dos Laptopa Windows Kurma Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

usb den kurmaya calısıyorum fakat açılışta usbyi sectıkten sonra " pxe-e61 media test failure check cable"  diye bir hata alıyorum sorun laptopta degıl baska bir laptopta denedim aynı sorunu verdı farklı iso dosyası denedim yine aynı, sanırım bios ayarlarıyla ilgili bir sorun var fakat ordada kurcalamadıgım sey kalmadı açılışta ethernet kartını boot etmeye calısıyo dedım onuda disable yaptım yıne yok lanet olsun sabahtan beri ugrasıyorum laptopun markası monster ınternettekı anlatımlarda yapılan bios ayarları kısımlarıda yok bir türlü yapamadım basına gelen nasıl aştı anlatabilirmi win 8.1 kurmaya calısıyorum rufus ile usbye yazdırıyorum

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tesla-
    Tesla-'s avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

usb den kurmaya calısıyorum fakat açılışta usbyi sectıkten sonra " pxe-e61 media test failure check cable"  diye bir hata alıyorum sorun laptopta degıl baska bir laptopta denedim aynı sorunu verdı farklı iso dosyası denedim yine aynı, sanırım bios ayarlarıyla ilgili bir sorun var fakat ordada kurcalamadıgım sey kalmadı açılışta ethernet kartını boot etmeye calısıyo dedım onuda disable yaptım yıne yok lanet olsun sabahtan beri ugrasıyorum laptopun markası monster ınternettekı anlatımlarda yapılan bios ayarları kısımlarıda yok bir türlü yapamadım basına gelen nasıl aştı anlatabilirmi win 8.1 kurmaya calısıyorum rufus ile usbye yazdırıyorum

usb örn: 2..0  ise pc 3.0 ise kaynaklanabilir

BEKLE BENİ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Windows Download Tool'u deneyin. Ayrıca açılışta Press ESC to Boot Menu gibi bir ibare varsa USB seçili olduğundan emin olun. Bunun yanında her usb bellek boot etmeyi desteklemez.

Olaylara karışmayın!
Toplam Hit: 1092 Toplam Mesaj: 3
monster free-dos rufus