Free Download Manager

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecmis Olsun
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar yine benlik bişey paylaşacam (: bu şanlı idm sürekli lisansla diye uyarıyordu, crack muhabbeti de son zamanlarda yeterli gelmiyordu. ya para verip lisans alayım diyordum sonuçta adamların emek verip parayla sattığı bi program ben crackla kullanıp adamların hakkını yiyeceğime yada bu işi free yapan vardır diye düşündüm. google babada  aynen böyle arattım şunu denedim;  https://www.freedownloadmanager.org/download.htm  gayet güzel hızlı çalışıyor. şuan 16 bin küsür bağlantı hızım var indirme hızım 1.4 mb 1.6 mb değişiyor. herşey bi yana free olmasından çok rahatım (((;

herkesin bilgilerine arz ederim (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Free Download Manager torrent bile çekiyor fakat IDM'in fonksiyonları daha fazla. (video yakalama, programlama fonksiyonları gibi.)

hypnot1c tarafından 14/Şub/20 19:32 tarihinde düzenlenmiştir

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi.Böyle bir şans nasıl olabilir ? banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir ve bunuda bir admin görsün ve farketsin ve ab ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecmis Olsun
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

Free Download Manager torrent bile çekiyor fakat IDM'in fonksiyonları daha fazla. (video yakalama, programlama fonksiyonları gibi.)

he yaa torrent uzantısı için utorrent mi free download  manager mi diye sormuştu (; video yakalama olayını daha göremedim ama vardır öyle muhabbeti. chromede simgesi gözüküyor otomatik yakalar heralde.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Crackli program konusunda https://www.solidshare.net/ tek geçerim. IDM patlarsa anında crackliyorlar.

Bu hayatta iki şeye güveniyorum. Biri aynaya baktığımda gördüğüme, diğeri yukarı baktığımda göremediğime.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jinpachi
    Jinpachi's avatar
    Erkek

idm sürekli patlayınca Xtreme Download Manager kullanmaya başladım.

bedava.

ilk kurulumdan sonra Chrome için eklenti kurduruyor.

video yakalama felan var... ama IDM başkadır...

Yaşa, Öl...
Toplam Hit: 214 Toplam Mesaj: 5
free download manager