folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Freedos Sisteme Sahip Ürünler

Freedos Sisteme Sahip Ürünler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

(HP) PROBOOK PRBG15A50 15.6" Intel i5 460 4GB 320GB ATI5470/2GB BT

600 $ + KDV

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

HeyQirs bunu yazdı:
    -----------------------------

(HP) PROBOOK PRBG15A50 15.6" Intel i5 460 4GB 320GB ATI5470/2GB BT

600 $ + KDV

hocam bu HP değil PRO2000. Hp probook ayrı bir kategori probook ayrı bir kategori

senin dediğin laptop : http://www.sizinmagaza.com/probook-prbg15a50-intel-320gb-ati54702gb-p-68240.html

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı:
    DrKill bunu yazdı:

Istediğin laptopu al sonra Windows'u iade et ???

http://www.mecburdegilsiniz.com/

Site şu anda çevrimdışı. Ayrıca teşekkür ederim.

ben girebiliyorum

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

DB sorunu ile açılmıyordu geçen akşam sorun halledilmiş görünüyor.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Caliber hocam eğer probook falan alırsan yorumlarını bekliyor olucam . Yani sen laptop aldığında bu konunun altına yazarsan yada direk bana bi pm yollarsam bi fikirlerini belirtmen açısından iyi olur ...

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Coiner bunu yazdı:

Caliber hocam eğer probook falan alırsan yorumlarını bekliyor olucam . Yani sen laptop aldığında bu konunun altına yazarsan yada direk bana bi pm yollarsam bi fikirlerini belirtmen açısından iyi olur ...

Probook değil de bilindik markadalar windows yüklü halde alıp iade etmeyi düşünüyorum. Yani direkt olarak freedos işletim sistemine sahip ürünler iyi ama bana donanımsal açıdan düşük geliyor. Üstün özellikli bilgisayar almayı düşünüyorum ve de bildinik üzere bu bilgisayarlarda windows yüklü. Edindiğim bilgilere göre ben bunu almıyorum dediğimde ilk başta itiraz edecekler ancak sonrasın aldığım yere yazacağım dilekçe ile sistemsiz bilgisayar elimde olacaktır. Henüz geniş anlamda yetkili kişiden bilgi almışlığım yok lakin bu dediğim şekilde alışveriş yapan birisinden tecrübelerini arakladım. Ben de yetkili kişi kişilerle yaşayacağım resmi zımbırtıları burada belirteceğimdir. :)

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 2126 Toplam Mesaj: 17