Freeserver Sitelerini Hackleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    labrosit
    labrosit's avatar
    Erkek
    Mesela arkadaşınızın yada birinin bu kim olduğu önemli değil freeserverstan 8k,8m,zart zurt gibi uzantılı bir sitesi var onu hacklemek istiyoruz o zaman ne yapıcaz tabiki mail adresini bulmaya çalışıcaz bunun için de cgi-bin açığından yararlanıcaz  www.siteninadı...........com/cgi-bin/emailme yazarak adamın çıkan adreste mail adresini buluyoruz ve bu adres mynet hotmail yada ne biliyim hacklenmesi kolay olan bir server sa hackliyoruz sonrada freeserverstan şifremi unuttum diyoruz site bummmmm? kolay gele....

her ne kadar gerçek olsakta bu diyarda unutmayalım ki meşruyuz diğer diyarda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xadir
    Xadir's avatar
    Erkek
    Abi seni kutluyorum.......Aradığım program beeeee......Eywallah!!!!!!!!!!!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    labrosit
    labrosit's avatar
    Erkek
    anlamadım ne demek istediğini güzel bir dille söylermisin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

çok zeki olduğunu söylüyor yani bu güne dek bu yöntemi kimse denememişti de :)))

kardeşim manyakmısn lamer sitesimi burası. yok mailini hackle sonra şifremi unuttum

bi kere sen bunu freeserverda deil bütün sistemlerde kullanabilirsin.

mailini hackleyip deyip geçiosun. nası hackleyeceimizide annatsana ?

Zimbabwe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    labrosit
    labrosit's avatar
    Erkek

bence sen lamersin bu bir 2 burası yeni başlayanlar bölümü 3 fazla konuşma

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Misafir_
    Misafir_'s avatar
    Dişi
    lamer demek aptal demek bunu kafaniza sokun siz burada free site su bu derdindesiniz yok rusyaya saldirilacakmis diyorsunuz ıraktaki müslüman kardeslerimize yapilanlari siteleinde boykot edip tum resimleri yayinlayan ve alttan alttan amerikan serverlarini hackliyen bir turk hack sitesi bugun ıraklilari savundugu icin amerikan hackerlari tarafinda serveri hacklendi biraz sanal alemdede gercekci olunda sizlerde bir seyler yapin..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek

KArdeşim Herif Zaten Mail HAcklemeyi Biliyosa Gider Kendine Paralı Domain Hackler Ne yapsın freehostu :)))))

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoCKeT
    RoCKeT's avatar
    Erkek

labrosit bunu yazdı:

Mesela arkadaşınızın yada birinin bu kim olduğu önemli değil freeserverstan 8k,8m,zart zurt gibi uzantılı bir sitesi var onu hacklemek istiyoruz o zaman ne yapıcaz tabiki mail adresini bulmaya çalışıcaz bunun için de cgi-bin açığından yararlanıcaz  www.siteninadı...........com/cgi-bin/emailme yazarak adamın çıkan adreste mail adresini buluyoruz ve bu adres mynet hotmail yada ne biliyim hacklenmesi kolay olan bir server sa hackliyoruz sonrada freeserverstan şifremi unuttum diyoruz site bummmmm? kolay gele....

yalnız muhabbete bakarmısınız hacklenmesi kolay bir server dedi ya. Mynet ya da hotmail dedi arkasından. O dediğin hotmail kaç bit şifreleme kullanıyor biliyomusun sen ? Nette mail adresini koruyamıyosan siteni zaten kaybetmişsin demektir. Yeni başlayan adamlara sen bööle anlatırsan ohooo işimiz var seninle.

_RoCKeT_ was Here...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tilki
    Tilki's avatar
    Erkek

demek site bummmm kolay gele

Ya ben dunyada degilken meger neler olmus neler sen birak once bu maili nasil hacledin onun tarifini yap ole bum la mumla olmuyor  ne gunlere kaldik herkes kendini hacker sanmaya baslamis tobe tobe

Her Canlı Ölümü Mutlaka Tadacaktır!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahripci
    tahripci's avatar
    Erkek
    teşekkürler abiii

lewoss
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    Saolasınız!Türkiye'de yada Dünyada fake yiyen kaç kişi kaldı? :D

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 3052 Toplam Mesaj: 11