Fruity Loops...(Müzik Yapma Prog..)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiTBoY
    HiTBoY's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bu programı kullanan varmı bunda ben en fazla 4 sn lik müzik yapabiliyorum bulamadım müzik nası uzatılıyo.... Bide bildiğiniz daha kolay bir müzik yapma programı varsa söylermisiniz...

Sonuna kadar TRaBZoNLuYuZ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niashzed
    niashzed's avatar
    Erkek
    acid kullan..

Allah"tan hayatlarını fasaryadan bir takım projelerin peşinde heba etmiş sözde hackerların gaz döküp sakallarını yakıp kıskançlık krizlerine girdikleri bir sitede değilim..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    ben kullandım fena program diildir kesiliomu noluo... sana istiosan temin ederim ...

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PinkFloyd
    PinkFloyd's avatar
    Erkek

Reason kullanmanı öneriyorum, eğer bilgisayarda müzik ile ilgileniyorsan elbet birgün tanışıcaksın erkenden öğrenmek daha iyi.Kolay bir program değil ama çok profosyonel bir yazılım...

http://www.propellerhead.se/

Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığım şeyin sonuna eklenen yazı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNeTLiii
    LaNeTLiii's avatar
    Erkek
    ejay die bir program var ve bence cok iyi yani denediğim en iyi mix programı bence ve bunun tekno, rap ve benzeri türleri var şimdi en son bitane cıkarmıslar bende iki tanesi mevcut ve işime yarıyor onu kullan yeni basladıysan

_-LaNeTLiii-_
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaverBoy
    RaverBoy's avatar
    Erkek
    kardes sen bunlara uyma ;) o senin dedin programda cok güzel kullanmasini bilirsen bak o programi kazaa dan yükleyebilirsin ama benim de tabiki sana tavsiyem var ;) Rebirth kullan kazaa ya yazinca hemen cikar veya ez dj ;) acaib programlar hade byes

Ey TürK TitRe Ve KenDiNe GeL.
Toplam Hit: 3764 Toplam Mesaj: 6