folder Tahribat.com Forumları
linefolder Fotografçılık ve Digital Fotograf Makineleri - Video Kameralar
linefolder Fuji JX250 Dijital Fotoğraf Makinesi - Yenilenmiş, Sıfırlanmış

Fuji JX250 Dijital Fotoğraf Makinesi - Yenilenmiş, Sıfırlanmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ardaguley
    Ardaguley's avatar
    Erkek

Değerli Müritler

FUJI%20JX250%20DİJİTAL%20FOTOĞRAF%20MAKİNESİ-Süper%20LÜX

209 TL ye bu makinayı buldum , kullanan arkadaşlar nasıl bir makine olduğunu öğrenmek istiyorum. Bu makinaya para verilir mi ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

nerde buldun hoca hangi site

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musdawdaf
    musdawdaf's avatar
    Erkek

gittigidiyor günün fırsatı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Yenilenmiş bir ürün bu onu göze alarak al.Garantisi sanırsam amerika ya gönderilerek hallediliyor.Senden kargo parası alıyorlar tabi

Yenilenmiş derken bunu daha önce bir müşteri alır kullanır bakar ve beğenmez geri iade eder yada arıza çıkarır iade eder.Fabrikaya geri döner ürün orda tamir kontrol ve bakımı yapılır kutu içeriği düzeltilir .Sonrada 1 sene garantili olarak tekrar satılır.

Bu tür ürünleri alıp senelerce kullananlarda var.Biraz şans işi.Ama garantili bişeey olursa uzun kargo süresi ve kargo ücreti canını sıkmıcaksa alabilirsin.

İmzalamazsam ne olcak?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    fuji nin ikinci eli düşüktür pekte güzel bi aletdeğildir tavsiye etmem hocam.sony al diycem narin alet (eskiden güzeldi kalitesi çok düştü) compact arıyosun nikon desem lens kısmını sevmiyorum kompactlarda pek güzel değil canon al hocam.a1100 vardı bende yılbaşında almıştım güzel alettir tavsiye ederim.bimeksten aldıydım lan ne günlerdi bea
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

2 gün önce diskoda canon kamera yere düştü.Lens hatası veriyo şu anda çalıştıramadık.Model hatırlamıyorum bnm değil makina ama dijital diyaframlı bişiydi.Açık kaldı önü şey gibi girmedi içeri:)

Almanya Fatihi
Toplam Hit: 2831 Toplam Mesaj: 6