folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder G2a.Com Güvenilir Mi? (Ucuz Windows Lisansı)

G2a.Com Güvenilir Mi? (Ucuz Windows Lisansı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar ,

g2a.com 25 dolara windows 8.1 lisansı satıyor. Fiyat uygun görünüyor. Daha önce alışveriş yapan var mı?

region global yazıyor. Türkçe yapılabilir mi?

https://www.g2a.com/windows-8-professional-32-64-bit-cd-key-global.html

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

g2a tanınmaz mı hocam heryerde reklam yapıyolar gayet güvenilir site 

Converse giyen uzaylı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

burdan alırsak firmada kullanabilir miyiz?

sanmıyorum ama..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

hocam senin için araştırdım yabancı forumlarda dolandırıcı bilgilerinizi vermeyin diyor al sende incele 

http://www.eightforums.com/general-support/47275-safe-buy-windows-8-serial-key-through-g2a-com.html

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

güvenilir site daha önceden çok alışveriş yaptım

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı

hocam senin için araştırdım yabancı forumlarda dolandırıcı bilgilerinizi vermeyin diyor al sende incele 

http://www.eightforums.com/general-support/47275-safe-buy-windows-8-serial-key-through-g2a-com.html

Hocam o konuda nerede dolandırıcı diyor bana bir söylermisin. ilk 2 sayfada atılan postlara baktım hiçkimse bu site dolandırıcı almayın dememiş.

Ayrıca g2a güvenilir sitedir. Windows keyi olarak bilmiyorum ama game key olarak gayet güvenilir ve hızlı alışveriş imkanı sunuyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 2792 Toplam Mesaj: 6