Galaxy Ace 5830İ Samsung Deli Etti !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

clean masterda iş görüyo bu arada

Tengri Türkü korusun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

eyw saol hacı da normal widget var zaten. ama bildirim çubuğu var ya hani yukarıdan aşağı çekiyon bakıyon. orda gözükmüyo hiç. normal widgette mobil veri açma kapama yok

tamam işte bu program bildirim çubuğuna ekliyor kendini.bi ara bende kullandım.

dur deniyim. ha bir de çokcana merak ettiğim olay, telefonu alırken 512 mb ram diyor. lakin 3 4 pro ile baktım hatta kendinin çalışan uygulamalarına göre de 354 mb ram var ? 144 kullanılan 210 boşta. bu nasıl oluyo? benim 150 mb ram nerde?

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

işletim sistemi kullanıyor tabiki de.

Keyfinize bakın. Dünya kime kalmış ? Aslana mı kaplana mı ? Çakal olmayın yeter. Sadece ölüler görür babayiğit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek

benimkide s5830i... aynı sorun bendede var çıldırtıyor.

Frisky...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

işletim sistemi kullanıyor tabiki de.

tmm detaylı bi pro ile baktım da kullanılan ramin yarısını kvk proları+ face+twitter+cnnturk kullanıyo. ulan hiç birini de açmam ha. rootlayabilsem kaldırcam direkt.

Sefih ve cahil bir kimse konuşunca ona cevap verme. Sükut, ona cevap vermekten daha hayırlıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

root için bu telefon için sağlam bilgi verirseniz en azından bi root yapayım bari

merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz. https://www.youtube.com/user/lidersezer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

root için bu telefon için sağlam bilgi verirseniz en azından bi root yapayım bari

ayarlara gir hocam. ordan hakkındaya gir. android sürümü ne ise onu google yaz işte 2,2,3 root falan. kolay yapılıyodur muhtemelen seninki. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

tum soruların cevapları bu forumda var beyler.

androkolik.com/forum/forumdisplay.php?fid=79

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
Toplam Hit: 1660 Toplam Mesaj: 29