Galaxy E5 Ekran Kırılması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

Hacılar samsung galaxy E serileri acaip dandik yapmışlar ekranın naısl kırıldığını anlamıyorsunuz bile. Neyse babama aldığım telefonun ekranı kırılmış içten köşede bir yerde yaklaşık yarım sandim kadar görülüyor yani dikkatli bakınca garantisine verdim 150$ istiyorlar ki telefonu zaten 200 dolara almıştım. Aranızda bu ekranı max 100 tlye tamir edecek yada değişecek biri var mı ? Telefon açık dokunmatiği bile çalışıyor ama görüntü yok yani ekrana dokununca çalıştığını anlaıyorsun ama görüntü yok kapkara

Love is nothing without fucking.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sadece cam kırılsaydı belki 100 liraya yapılırdı ama iç ekran o paraya imkansız. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

Arkadaş binleece tl lik telefon degil bu ya max 750 tl lik bir telefon yabne kadar pahali olabilirki

Love is nothing without fucking.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Amoled ekran böyle hocam. 250 lira falan tutar diye düşünüyorum her şeyi içinde. Ama yinede garantiden yaptır derim. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mali
    Mali's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun

Ekran ve dokunmatik bir arada o yüzden değişice ikisi birden değişiyor. En az 350 - 400 TL ye mal olur

Akilli olanlar sebepler konusunda tartışırlar. Ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!
Toplam Hit: 864 Toplam Mesaj: 5
galaxy e5 ekran kırılması