Galaxy S3 İçin Flash

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

galaxt note ICS e kurdum sorunsuz kullanıyorum bende şuan :)

800x1280 çözünürlük laptopu kullanmaz olurum bundan sonra.

sağolasın abi.

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

galaxy nexus için kurdum sorunsuz çalışıyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    BarisYigit bunu yazdı

sağolasın abi.

dostum note'un buyuklugu sorun cikartiyormu ? ben note 2 almak icin bekliyorum aslinda da kararsizim cok mu buyuk cihaz diye.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hangAut bunu yazdı

beyler hazir samsung tan konu varken sorayim dedim bu ara bakiyorum nette pek bisey bulmadim

samsungun hangi telefonlari ice guncellemesini aliyor bulamadim bilginiz varmi 

ona gore telefon alicam ucuzdan :))

galaxy s aliyormu o guncellemeyi mesela 

Evet galaxy s serisinin tamamı ics güncellemesi aldı. Ayrıca ics güncellemesi almayan telefonlara CM9 kurabilirsin. CM9 ics nin cihaza özel modifiyeli hali. Yalnız çok stabil değil...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    BarisYigit bunu yazdı

sağolasın abi.

dostum note'un buyuklugu sorun cikartiyormu ? ben note 2 almak icin bekliyorum aslinda da kararsizim cok mu buyuk cihaz diye.

abi ilk 2-3 gün bu ne lan böyle kocaman filan diyordumda :D otobüste filan çıkarıp konuşamıyordum :D 

şimdi alıştım , elimden düşmüyor. bilgisayarı sadece oyun oynamak için kullanır oldum. tek elde biraz sorun olabiliyor ellerim küçük filan ama tek elle kullanmak için ayarlayınca onuda kullanıyorsun. zaten incecik birşey. genişliği uzunluğu pek farketmiyor. normal kotun ön cebinde taşıyorum.

varlığını bile unutuyorum. nerdeyse 14" bi laptopun verdiği çözünürlüğü veriyor zaten 1280x800.

valla ben ufak tefek birşey kullanıyorsam sen hayli hayli kullanırsın. çokta hoşuna gider.

kalemini çıkarıp not almak hemen yazıp çizmek filan. güzel yani :)

http://www.leyladansonra.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    BarisYigit bunu yazdı

sağolasın abi.

abi ilk 2-3 gün bu ne lan böyle kocaman filan diyordumda :D otobüste filan çıkarıp konuşamıyordum :D 

şimdi alıştım , elimden düşmüyor. bilgisayarı sadece oyun oynamak için kullanır oldum. tek elde biraz sorun olabiliyor ellerim küçük filan ama tek elle kullanmak için ayarlayınca onuda kullanıyorsun. zaten incecik birşey. genişliği uzunluğu pek farketmiyor. normal kotun ön cebinde taşıyorum.

varlığını bile unutuyorum. nerdeyse 14" bi laptopun verdiği çözünürlüğü veriyor zaten 1280x800.

valla ben ufak tefek birşey kullanıyorsam sen hayli hayli kullanırsın. çokta hoşuna gider.

kalemini çıkarıp not almak hemen yazıp çizmek filan. güzel yani :)

Galaxy note cihazının henüz ne olduğunu anlamış değilim. Ona ne bir telefon demek doğru olur ne de tablet. 2 sinin arasında bişey...

Ekranı bana göre biraz büyük. O yüzden tercihim değil. Galaxy s3 ideal boyutta. Ekranın büyük olması sorun değil dersen note kullanabilirsin. Biraz daha küçük iidir dersen s3 tavsiyemdir. 2 si de birbirinden güzel cihazlar.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek

beyler konu dışı olacak ama k.bakmayın şu galaxy y'ler iyi midir kötü müdür? kız arkadaşıma doğum günü hediyesi alıcam da nokia n79 mu ne var onda ama sürekli takılıyor kilitleniyor falan çok şikayetçi. pederin şirkete de turkcell bi tane galaxy y hediye edicekmiş onu benim kıza vereyim dedim ama kızın işini görür mü? eski telefonundan daha dandik bişey almayalım şimdi..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Galaxy Y

Fiyatına göre iyi telefondur. İçine hafıza kartını koy. Herşeyi indirme. Telefon hafızasını ne kadar boş tutarsan o kadar hızlı çalışır.

opusdei tarafından 26/Eyl/12 15:59 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bende note almayı düşünenlerdenim hala alamadım yalnız onuda kullanabilirsin ama ben sana s3 getireyim dedi birader ingiltere den tarafsızım s3 ü bu yüzden istemiyorum ekran küçük geliyor bana göre artı konuda edildiği gibi benim cep telefonundan istediğim şeyi şu anda samsung android ve flash ile veriyor ama adobe de mobil desteğini keseceğini söylüyor bu konuda iphone zaten beter.internette gezerken ne denk gelirse denk gelsin flash uygulama vs sorun olamaması da çözüldümü sorun kalmıyor.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 4897 Toplam Mesaj: 20