Galaxy S3 Kullanan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

2012 nin baharında yani ilk Çıktığında aldım geçen 3 senede hiç pişman olmadım ben bu telefonu bi 4 sene daha kullanırım yani , dediğin tüm uygulamaları rahatlıkla sıkıntısız kullanabiliyorum bi de rehbere geç girme sorununu duymuşsundur evet var öle bişe en fazla 2 sn içinde girer ama faha hızlı girsin istiyosan exdialer diye bi uygulama var fişek gibi girersin bende yüklü hangisi denk gelirse onu kullanıyorum

Veletler gibi marketten o oyunu indir şu oyunu indir  yapmassan su koyu vermez ben 4 büyük oyun indirmişimdir o da ilk aldığımda şimdi isimlerini hatırlayamiyom ama her biri 1.5 gb lık oyunlardı sildim gitti 

Benim aldığım dönemde samsung 50.000  adet kılıf dağıttı imei numarasıyla alınıyordu onla kullanıyorum kılıf deri ,hiç bi soyulma yok, ön cam korumalı, bi kaç sefer düşürdüm bişe olmadı sağlamlığı da fena değildir yani ama sen alırsan yinede düşürme 

sonuç olarak öneririm hacı al gitsin bence :) ha sen yinede araştır diğer önerileri değerlendir

Güncellemesi kışın bitti bu arada s3 ün,,  güncellemesi devam eden çıtır taze modellere yönelebilirsin sana kalmış

..Morali hep bozuk olan insan..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek
    griffin bunu yazdı

S3 aldim bende 700 liraya 4 ay once bu paraya en iyisi s3 

aman abi ne yaptın çin malı xiaomi mi4  alsan 10 kat daha iyi 

o paralara yazık etme en azından g2 al git

s3ü ben en az  2 sene önce 200 alıp 400e sattım

şimdi xiaomi mi4w 64 gb kullanıyorum çok ve çok memnunum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Nexus 4 nasıldır hacılar?

S3 den iyi midir?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ram evet yetmiyo bazen uygulamalar kapaniyo suan 600 liraya s3 sifir alinabilir g2 o fiyata temiz  bulmak zor o nedenden dolayi diyorum

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar Nexus 4 alıyorum kesinleşti.

Toplam Hit: 1282 Toplam Mesaj: 16
s3