Galaxy S3 Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Arkadaşlar son zamanlarda telefonumda garip bir sorun ortaya çıkmaya başladı. internet kullanırken batarya %30 lar seviyesine düştüğünde ekranda dalgalanmalar olup şebeke gidiyor. Biraz bekleyince şebeke geliyor ama net kullanırsam tekrar şebek gidiyor. Batarya %40 ın üzerindeyse sorun yok. Telefonda cyanogenmod yüklü. bu sorun yaklaşık 2 aydır var. daha öncesinde böyle bir problem yoktu. format attım düzelme olmadı. Sorun bataryadanmı kaynaklanıyor yoksa yazılımdanmı?

Naber la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

batarya gidici

:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

sorunu bileyim ki ona göre hareket edeyim. gider batarya alırım problemde yazılımdan çıkarsa durduk yere kaçmasın o kadar para.

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hocam sorunun bataryayla ilgili daha önce ben de aynı sorunu yaşamıştım bataryayı değiştirdim sorun ortadan kalktı hatta benimki yüzde 60 a düştüğünde aynısını yapıyordu.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

katılıyorum sorun batarya ya yeni al ya da yedekli kullan idare ettiği kadar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Teşekkür ederim arkadaşlar. Sorun bataryadansa alacam bi tane artık.  Bugün bi arkadaşa anlattım durumu o yazılımdandır demişti onun için konu açtım.  Artık emin olduğumuza göre batarya alabiliriz. Orjinal bataryaya 45 tl fiyat verdiler. Normal mi? 

Naber la?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sanane bunu yazdı

Teşekkür ederim arkadaşlar. Sorun bataryadansa alacam bi tane artık.  Bugün bi arkadaşa anlattım durumu o yazılımdandır demişti onun için konu açtım.  Artık emin olduğumuza göre batarya alabiliriz. Orjinal bataryaya 45 tl fiyat verdiler. Normal mi? 

hocam hatta  o ekranda dalgalanmalar olunca bide şebekede gidiyordu sende ,  nerden aldıgına baglı bataryayaı herkes orjinal diyor ama bend aha orjinaline rastlamadım  :d 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Evet dalgananma olduktan sonra  şebeke gidiyor bir süre işlem yapmayınca geliyor. Nete girersem tekrar  gidiyor. Özellikle sordum orjinalmi diye eğer değilse geri veririm zaten ama orjinal olup olmadığını nasıl anlayacağım. 

Naber la?
Toplam Hit: 956 Toplam Mesaj: 8
galaxy s3