folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Galiba UFO Gördüm [Vidyo]

Galiba UFO Gördüm [Vidyo]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Hack_Fat_Hakkinen bunu yazdı:
    -----------------------------

'Görüntü' neyimize yetmiyorsa artık

6 .     sinema, TV (***)  Bir film üzerinde sıralanmış resimlerin gösterici yardımıyla ekrana art arda düşürülmesi sonunda hareketin yeniden kurulmasıyla ortaya çıkan görünüş, görüntülük üzerindeki hareketli resimler bütünü. (TDK)

TDK böyle bir tanımda bulunmuş fakat görüntü sözcüğü tam olarak hareketi ifade etmiyor. Görüntü diyince %90'ın aklına sabit bir resim gelir.

Keşke "görüntü" yetseydi de onu kullansaydık.

Blue Screen of Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

MaviEkran bunu yazdı:

Hack_Fat_Hakkinen bunu yazdı:

'Görüntü' neyimize yetmiyorsa artık

6 .     sinema, TV (***)  Bir film üzerinde sıralanmış resimlerin gösterici yardımıyla ekrana art arda düşürülmesi sonunda hareketin yeniden kurulmasıyla ortaya çıkan görünüş, görüntülük üzerindeki hareketli resimler bütünü. (TDK)

TDK böyle bir tanımda bulunmuş fakat görüntü sözcüğü tam olarak hareketi ifade etmiyor. Görüntü diyince %90'ın aklına sabit bir resim gelir.

Keşke "görüntü" yetseydi de onu kullansaydık.

İşte dilin zenginliği burda hocam. 6 anlamdan bir tanesi de resimlerin akıcı hali senin tabirinle vidyo'dur. Kullanarak yaygınlaştırmaktansa yetmiyo deyip köreltmeyelim!

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

MaviEkran bunu yazdı:

HoneyBadger bunu yazdı:

Dev Yıldızlı Palavra

Neresi palavra açıklar mısın? Gökyüzünde tanıyamadığım bir cisim gördüm ve bunun ne olduğunu bilen tanıyan varsa bilgi versin diyorum. UFO da olabilir yani kimsenin bilmediği birşey de olabilir diyorum.

Palavra kısmı nerde?

Yıldız olaydı dünya yörüngesinden çıkardı, kısmına palavra dedim hocu :\

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuRaT55
    MuRaT55's avatar
    Erkek

bafraya dogru tekelin orda samair var, ufak bu pancar motorlu parasüt gibi seyler var ya adi gelmiyo aklima o olabilir :D

cik samsundan, güneye dogru, aaaaa one? Merzifon hava üssü :P

belkide ordan geliyordur.. :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

HolyReform bunu yazdı:

salihli dolaylarında çok net bir şekilde görmüştüm gündüz vaktiydi.20 saniye kadar gözlemledim sonra kaybolmuştu.

orda olur gölmarmara akhisar arasındaki bin tepelerde kazı yasağı var nato mu abd mi ne yasaklamıştı. orayı kazıyolar mı kazmıyolar mı diye gelip bakıp gidiyolardır :D her geçtiğimde tahta kulübelerin yeri değişiyo altın arayan çok oluyor orda. sızan bilgilere göre maden var ama amatör kazıcı dedektörde altın sanıyor heralde. yoksa niye altın bulamadığı halde o kadar kazsın demi :|

bazen diyorum bu amerikaya düşen ufoluları incelediler onca, illa ki orda da bi deli emin vardır.  eğer o ufoları toplamayı başardıysa vay halimize :| nasa haybeye uzay araştırma merkezi değil o zaman. olmayan şeye bu kadar kaynak ayırmaz bu hırtlar.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 4603 Toplam Mesaj: 36