folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gano Excel Firmasinin Ürünleri

Gano Excel Firmasinin Ürünleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba

gano excel diye bir firma saadet zinciri tarzinda ürünler satıyor ganoderma diye bir mantarin bulunduğu kapsül   kahveler çaylar sabunlar  ? Var mi bunlardan kullanan  kullanan varsa faydasini gören var mi aydınlatirsaniz sevinirim 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

iyi denk geldin buraya herşeyi yazacağım.

edit: bende biraz araştırma yapıp tahribata sordum ve şeyhin dediği gibi promosyon ürünü istedim. (kazık yememek için)

parayı bassam saçma salak bir ürünle pişman olacağıma neredeyse emindim.

çok güzel bir hatun : ben sizin takipçiniz olacağım .eğer ürünü alırsanız sizinle ilgilenip sizi tüektim konusnda yönlendireceğim dedi.

yani olaya çok önemli bir mevzu gibi süslemeler yapıyorlar.

neyse bende bu tuzaklara düşmeden promosyon olayını tekrarlarım. ve 990 lira para vermeden önce mutlaka denemem lazım dedim.

beni toplantı alanlarından kovdular. bende oradaki görevilinin yanına yaklaşıp hepsinden şikayetçi olacağımı ceketimdeki gizli kamera ile olan bitenleri kayıt ettiğimi söyleyip uzaklaştım.

akşam demeden birtane kadın beni aradı. bende avkatımla görüşüp gereken herşeyi yapacağımı kendisine söyleyince sakin olmamı söyledi ve adresinizi verin hemen ürün göndereceğim dedi :D

3 gün sonra elime : dandik plastik kutuda kapsül, gano kahve, gano sıcak çikolata ve gano çay isminde dandik ürünleri ulaştı.

sike sike üstüne  SADECE GIDA TAKVİYESİDİR  yazmışlar. tarım bakanlığı ziker affetmez diye.

amk o kadar kandırmaca üstüne böyle dandik ürünlerle millet nasıl şikayetçi olmuyor anlamış değilim.

10 gün ürünü denedim ve ne mide kaldı ne de birşey. içinde gano maddesi olduğunu idda ediyorlar .

pakette diyorki 100g kahve işinde sadece 0.1mg gano mantarı var diyor :S

yani bundan ancak 5 kilo tüketmen lazımki o mantarın az çok faydasını göresin.

TAMAMEN YALAN. TAMAMEN DOLANDIRICILIK. 

DOKTORA POŞETTE GİDİP GÖSTERDİM : MAYDANOZ BİLE BUNDAN FAYDALIDIR DEDİ .

DOĞADAKİ HER BESİNİN AYRI BİR ÖNEMİ AYRI BİR DEĞERİ VARDIR DEDİ.

PAKET İÇİNE KONULMUŞ ÖZELLİKLE KAHVE İLE TÜKETİLEREK FAYDA SAĞLAYAN BİR GIDANIN VAR OLDUĞUNU İDDA EDEN TAMAMEN DOLANDIRICIDIR DEDİ.

REİŞİ MANTARI TEDAVİDE KULLANILIYOR. AMA BUNU KAHVE İÇİNDE PAZARLAMAYA ÇALIŞAN ZİHNİYETİ BİR AN ÖNCE DURDURMAK LAZIM DEDİ.

İNANMAYIN..

GANO EXCEL SADECE CAHİL KAFALI EV HANIMLARININ TİCARET ARACI OLARAK KULLANDIKLARI BİR OLUŞUMDUR.

EĞER BİR MATURE YADA MILF İLE BİRŞEYLER YAŞAMA TAKINTINIZ VARSA BU İŞE DAHİL OLUP BİRSÜRÜ HOUSEWIFE DÜŞÜREBİLİRSNİZ.

EDİTT2: inanmayan varsa evdeki paketlerin fotoğrafını skype veya wihatsapp üzerinden göndereyim. hala duruyorlar.

sakın kimse inanmasın. hala inanan varsa profilimdeki numaradan benimle iletişime geçsin.

zalimadam tarafından 02/Haz/15 19:02 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

iyi denk geldin buraya herşeyi yazacağım.

edit: bende biraz araştırma yapıp tahribata sordum ve şeyhin dediği gibi promosyon ürünü istedim. (kazık yememek için)

parayı bassam saçma salak bir ürünle pişman olacağıma neredeyse emindim.

çok güzel bir hatun : ben sizin takipçiniz olacağım .eğer ürünü alırsanız sizinle ilgilenip sizi tüektim konusnda yönlendireceğim dedi.

yani olaya çok önemli bir mevzu gibi süslemeler yapıyorlar.

neyse bende bu tuzaklara düşmeden promosyon olayını tekrarlarım. ve 990 lira para vermeden önce mutlaka denemem lazım dedim.

beni toplantı alanlarından kovdular. bende oradaki görevilinin yanına yaklaşıp hepsinden şikayetçi olacağımı ceketimdeki gizli kamera ile olan bitenleri kayıt ettiğimi söyleyip uzaklaştım.

akşam demeden birtane kadın beni aradı. bende avkatımla görüşüp gereken herşeyi yapacağımı kendisine söyleyince sakin olmamı söyledi ve adresinizi verin hemen ürün göndereceğim dedi :D

3 gün sonra elime : dandik plastik kutuda kapsül, gano kahve, gano sıcak çikolata ve gano çay isminde dandik ürünleri ulaştı.

sike sike üstüne  SADECE GIDA TAKVİYESİDİR  yazmışlar. tarım bakanlığı ziker affetmez diye.

amk o kadar kandırmaca üstüne böyle dandik ürünlerle millet nasıl şikayetçi olmuyor anlamış değilim.

10 gün ürünü denedim ve ne mide kaldı ne de birşey. içinde gano maddesi olduğunu idda ediyorlar .

pakette diyorki 100g kahve işinde sadece 0.1mg gano mantarı var diyor :S

yani bundan ancak 5 kilo tüketmen lazımki o mantarın az çok faydasını göresin.

TAMAMEN YALAN. TAMAMEN DOLANDIRICILIK. 

DOKTORA POŞETTE GİDİP GÖSTERDİM : MAYDANOZ BİLE BUNDAN FAYDALIDIR DEDİ .

DOĞADAKİ HER BESİNİN AYRI BİR ÖNEMİ AYRI BİR DEĞERİ VARDIR DEDİ.

PAKET İÇİNE KONULMUŞ ÖZELLİKLE KAHVE İLE TÜKETİLEREK FAYDA SAĞLAYAN BİR GIDANIN VAR OLDUĞUNU İDDA EDEN TAMAMEN DOLANDIRICIDIR DEDİ.

REİŞİ MANTARI TEDAVİDE KULLANILIYOR. AMA BUNU KAHVE İÇİNDE PAZARLAMAYA ÇALIŞAN ZİHNİYETİ BİR AN ÖNCE DURDURMAK LAZIM DEDİ.

İNANMAYIN..

GANO EXCEL SADECE CAHİL KAFALI EV HANIMLARININ TİCARET ARACI OLARAK KULLANDIKLARI BİR OLUŞUMDUR.

EĞER BİR MATURE YADA MILF İLE BİRŞEYLER YAŞAMA TAKINTINIZ VARSA BU İŞE DAHİL OLUP BİRSÜRÜ HOUSEWIFE DÜŞÜREBİLİRSNİZ.

güzel yorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Ben oyle islerle ugrasmam da hocam satış gibi uye gibi felan ürünler gerçekten ise yarıyor mu onu merak ettim

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek

bi arkadasım bu işe bulaşmış benide sürekli zorluyor gel işte sende bayimiz ol felan diye yermi la ben böyle numaraları bildigin saadet zinciri arkdadsını getir hep beraber sikelim zihniyeti. herneyse ben saglık bakanlıgı tarım bakanlıgı bu işle kim ilgineniyorsa hepsini aradım elimde gano cooffe diye bi ürünleri vardı iç diye verdigi bi ürün içermiyim hiç verdim üzerindeki bilgileri firma ismini felan.ben dedim içinde ölüm hariç herboka iyi geldigini söyledikleri bi mantar varmıs felan bu nedir neyin nesidir içerigini ögrenmek istiorum die talepte bulundum.inceleme baslatıp geri dönüceklerini söylediler.neyse aradılar geri döndüler dediki tarım ve köy işleri bakanlıgından yetkililer bunların istanbuldaki ithalacı firmaya gitmişler yetkililerle görüşmüşler bunların pazarladıkları ürünün sıradan bi kahve oldugunu sabunların ve diger ürünlerin sıradan ürünler oldugunu saglıkla felan insan saglıgıyla uzaktan yakından alakası olmadıgını saglık üzerinden herhangi bi sekilde pazarlama yapmadıklarını ileri sürmüşler.içerige dair bi bilgi alamadım tabikide.neyse bende dedimki telefondaki yetkiliye bu adamlar bu kahveyi bu firmanin bu ürünlerini toplantılar yapıp insanları zorla cagırıp kafelerde toplantı salonlarında suralarda buralarda toplayıp seminerler yapıyorlar hastaları bu ürünlerle iyileştirdiklerini savunuyorlar deli gibi dedim nolcak şimdi dedim .bunlar dolandırıcı insanların cebiyle saglıgıyla oynuyorlar dedim vidyo kaydi alın felan sikayette bulunun dedi.herneyse uzun lafın kısası bu ürünler bi sike yaramıyor cay için ayran için türk kahvesi için olmadı alkol için daha faydalı . esen kalın ... ... .. . .

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Pazarlama taktikleei mükemmel konuya giriş şekli şöyle nereniz ağrıyor söyleyin bana nereniz başınızmı şu kapsül miğdenizmi oooo şu kahve çükünüzmü kalkmıyor oooo şu salep kesin kaldıracak aynen böyle yeminle cümlenin en sonundada bir mantar var birde para diye konuya son veriyorlar

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huseyink
    huseyink's avatar
    Erkek

aynı paket bende sabunlar falan dandikde çikolataları güzeldi tad olarak birebir ama bunların satış şeyleri falan var isteyen olursa yazarım

En İyi Savunma Suskunluktur Her Türlü Saldırıdan Korur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

hocam nerede toplanıyoruz bi dahaki toplantı ne zaman ? : )

cann tarafından 02/Haz/15 21:30 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Gano mantarını ben abd den getirtmiştim, öyle korkunç fiyatları yoktu dondurulmuş alıyordum, tadı tahta gibiydi sanki acı sunta yiyordum bok gibiydi mantarların tümünden soğudum amk. İşe yarıyormu konusuna gelince valla ben günde iki parmak kadar yediğim için işe yaramıştır.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

up.

bilgisi olmayanlar bilgilensin. siktiriboktan gıda takvisini cahil ticaret düşkünleri milleti kandırmakla uğraşıyor.

beni toplantıdan kovan o top sakallı ibneyi daha unutmadım.

tam hatunla muhabbete girdim omuzuma dokunup pis gözlükleri ile beni köşeye çağırdı. buradan ayrılman lazım dedi.

dandik bir projeksyon cihazı ile  milleti kandırmaya devam ediyorlardı. ben ise hala elleri buruşmamış bakımlı matureyi denk getiremeden oracıktan ayrılmak zorunda kaldım.

ama ucuz takım elbise giymiş pis kel görevliyi iyi korkutum. herşeyi benim kalite tarzımı bozmam ile başladı.

gitmem gerektiğini söyleyince homewife ın loş ışıktaki ''gitme'' diye haykıran parlayan gözlerini hala unutamıyorum.

kahretsin o matureye iltifat etmeyecektim. ibneler kim bilir nice paralı vatandaşın parasını tırtıkladırlar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Bırakın girsinler bazı şeyler domalarak öğrenilir :) Hergün paylaştıkları saçma sapan kişisel gelişim sözleri olmasa, iyi adamlar aslında 

arbeit macht frei
Toplam Hit: 1757 Toplam Mesaj: 11