folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder GAP"Ta 2.Filistin Olayını Yaşatmak İstemelerinin Sebebi Ne ?

GAP"Ta 2.Filistin Olayını Yaşatmak İstemelerinin Sebebi Ne ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar sizce asıl sebeb ne ?

Bence o bölgedeki zengin petrol kaynakları için alıyo o.çocukları

Rahşan Ecevitin sözleri;

Rahşan Ecevit: İsrail Yahudi kökenli Türkler yoluyla toprak alıyor...

TOPRAK satışının derhal durdurulmasını isteyen Rahşan Ecevit’ten şok açıklama: Amerika’da yaşayan Yahudiler yıllarca Filistin’de toprak
    satın aldı. Araziler belirli bir genişliğe ulaştıktan sonra da ’Burası İsrail’indir’ diyerek bayrak diktiler. Şimdi aynı oyunu GAP’ta oynamaya
    çalışıyorlar.

‘KÖYLÜMÜZ YABANCILARA IRGAT OLACAK’ DİYEN RAHŞAH ECEVİT UYARDI

GAP 2.Filistin olabilir

“15 Nisan 2005 tarihi itibariyle, 52 bin 818 yabancı uyruklu şahıs tarafından 272 milyon 511 bin 493 metrekare arazi ve gayrimenkul satın alındı”

“Yabancılar adına Türk vatandaşları ve bazı şirketler aracılığıyla arazi ve maden yatakları alındı. Toprak satın alanların ardında Yunan ve Ermeni lobileri var”

“GAP bölgesindeki 450 bin dönüm araziyi ellerine geçiren İsrailliler, Konya Askeri Hava Üssü yakınında 40 bin dekar stratejik
    araziyi de satın aldılar”

--------------------------------------------------------------------------------

Eski başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit, yabancılara toprak satışına izin verilmesiyle birlikte ülke topraklarının hızla yabancıların eline geçmeye başladığını ve ortaya çıkan rakamın ürkütücü olduğunu söyledi. Rahşan Ecevit, Oran’daki çalışma ofisinde düzenlediği basın toplantısında, yabancılara satılan arazilerle ilgili açıklamalarda bulundu. Ecevit, 15 Nisan 2005 tarihi itibariyle, 52 bin 818 yabancı uyruklu şahıs tarafından 272 milyon 511 bin 493 metrekare arazinin ve gayrimenkulun satın alındığına dikkati çekti.

İnce hesaplar dönüyor
    Açıklananların dışında yabancılar adına Türk vatandaşları ve bazı şirketler aracılığıyla gizlice alınan arazi ve maden yatakları bulunduğunu savunan Rahşan Ecevit, “Yabancı ülke şirketlerinin ve vatandaşlarının Türkiye’de toprak satın almalarının ardında çok ciddi Yunanistan ve Ermenistan lobileri bulunmaktadır” dedi.Rahşan Ecevit, AB üyeliği uğruna alınan bazı kararlarla üretim yapamaz duruma gelen Türk çiftçisinin toprağını satmak zorunda kaldığını belirterek, “Her şey inceden inceye hesaplanmış. Önce devlet köylüden desteğini çekecek, sonra Yabancıya Toprak Satışı Yasası yeniden düzenlenip ortaya sürülecek. Böylece yabancılar en verimli topraklarımızı, çaresiz bırakılmış köylümüzden, çiftçimizden satın alacak ve Türk köylüsü kendi toprağında yabancıya ırgat olacak” diye konuştu.

Türkleri kullanıyorlar
    Amerika’da yaşayan Yahudilerin yıllarca Filistin’de arazi aldıklarını ve bu arazilerin belirli bir genişliğe ulaşması üzerine “Burası İsrail’dir” diyerek bayraklarını çektiklerini ifade eden Rahşan Ecevit, İsrail’in bugün aynı oyunu Türkiye’de GAP Bölgesinde oynamanın hazırlığı içinde olduğunu dile getirdi. Rahşan Ecevit, sözlerini şöyle sürdürdü:
    “GAP’ta ikinci bir Filistin olayı yaşanabilir. İsrail’in, GAP bölgesinde hiç toprak satın almadığı söylenir ama biraz kurcalanınca Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü web sitesi karartılmıştır. İsrailliler bu toprakların çoğunu Yahudi kökenli Türkler yoluyla ele geçirmişlerdir. İsrail, GAP bölgesinde 450 bin dönüm arazi almıştır”

Misyonerler kol geziyor
    Arazi satışlarının stratejik bölgelere sıçradığını, İsraillilerin Konya Askeri Hava Üssü yakınında 40 bin dekar arazi satın aldıklarını vurgulayan Rahşan Ecevit, hükümetin mayınlı arazilerin temizlenmesi işinin yabancılara verilmesi konusunda da ısrarlı olduğunu savundu. Rahşan Ecevit, sınıra çok yakın olan bu arazilerin yabancılara verilmesinin çok sakıncalı olacağını söyledi. Rahşan Ecevit, yabancıların toprak alımıyla birlikte mis-yonerlik faaliyetlerinin de yoğunlaştığını ifade ederek, “Türkiye’yi bölmenin bir yolu da vatandaşların dinlerini değiştirmelerini teşvik etmekten geçer” dedi. Bu arada özelleştirme adı altında yabancılara yapılan satışların da toprak satışından farkı bulunmadığını kaydeden Rahşan Ecevit, yabancı şirketlere maden arama ruhsatı verilmesininin gelecek açısından sakıncalı olcağını söyledi.

Arkadaşlar sizce asıl sebeb ne ?

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    bildiğim kadarı ile Rahşan ecevit te yahudi kökenli

dont think twice its all right
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek
    yok be...
    rahşan ecevit ve karaoğlan öpöz türktürler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek
    hatayda durduruldu yabıcıya gayrimenkul satışı çünkü %45 i suriyeliler tarıfından satın alındı. bildiğiniz gibi suriye hatayı kendi sınırlarında gösterio ve kendilerinin olduğunu idda ediodu yakın zamana kadar hatta ankaradaki suriye büyükelçiliğindeki suriye haritasındada aynı durum söz konusuydu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek
    benim aldigim duyumlara gore Ecevitler Mason. Tabi Allah bilir ne olduklarini . Bu arazi alimlari Turkiye nnin basina bela olacaktir. Hele ki sinirlarimizi satarsak siz ozaman gorun.. Adamlar oralara asker yaklastiriyormu ?

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Rahşan Ecevit Sabetayisttir.

zaten tipinden de anlayabilirsiniz. öyle "öpöz" Türk olmaz !

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    ecevitin mason olduğuna inanmam, inanmak istemem.

... sorcerer & musket ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Sabetayist

aşşada sabataycı kökenliler diye bi liste var
    ya şimdi insan düşünüyo orda neden başkasının ismi yok da bunlar var ? imajlarını zedelemek için mi ?

+

http://www.bursahakimiyet.com.tr/ICERIK/FOTO/2006/06/14/gz-9-eco.jpg

bu resme bakın ben buna insan bile demem be :)

Zimbabwe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    önemli olan onların etnik kökenleri deil dedikleri düşüncelerdir

Sizce amaçları ne bu israilin asıl ulaşmak istediği nokta ne ?

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    yahudilerin temel özellikleri hep asık suratlı olmaları diye biliyorum. özellikle hitler amcadan sora.. :)

bu kadında onnar gibi

kendinize ayığ olunuz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    gider s.ke s.ke almaya çalışırım.olmazsa bomba fln atarım bişeyler yaparım.

her şey VATAN İÇİN!!!!!!!
Toplam Hit: 1087 Toplam Mesaj: 11