folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Garanti / Paracard / Kredi Kartı / Hesap / İnternet Bankacılığı İptali

Garanti / Paracard / Kredi Kartı / Hesap / İnternet Bankacılığı İptali

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masTR
    masTR's avatar
    Erkek

selamlar,

bundan 1 sene önce yeni işe başladığım firma garanti ile çalışıyormuş maaşıda alabilmem için garantide hesap açmamı istediler.

velhasıl kelam ben burdan paracard ve bonus flexi kredi kartı çıkardım. işten ayrıldıktan sonra maaş hesabından düştüm ve hesabım için aylık 60 TL civarı para kesmeye başladılar benden. ne zaman karta para koysam anında çekiyorlardı.kart iptali vs durumlar için bankaya gitmemi istediler ama ben başakşehirdeyim ve bostancıya gitmemi istiyorlar benden

Kredi kartı için : kartımı kaybettim dedim iptalini istedim , yenilenmesini istiyormusunuz dediler hayır dedim ve internet bankacılığından kontrol ettiğimde kredi kartımı göremiyorum şuan.

Para kart için : para kartımı iptal etmek istiyorum diyorum , vadesiz hesabınıza bağlı çalışıyor önce şubeden onu iptal etmeniz vs dedi. internet şubesinden para kartımı iptal ettim , doğal olarak hesapla bağlantısı kesildi. vadesiz hesabım boşa çıkınca onuda iptal ettim ve ana menüde herhangi bir bağlantımın kalmadığını gördüm. çalışan hiçbir hesabım kalmadı.

son olarak internet bankacılığını kapatmak istedim.aradım tekrar garantiyi şubeden kapanması gerekiyor dedi.herhangi bir ücreti var mı dedim yok dediler.

bunlara ne sorsam şubeye gitmen gerekiyor dediler ancak ben şubeye gitmeden para kartımı , kredi kartımı ve tüm hesaplarımı kapatabildim(borç olmadığı sürece netten kapanıyor sanırım).internet şubesini kapatabileceğim bir menü var mıdır bilgisi olan var mıdır ?

hsyn.ackgz > skype
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

bende part time bir işe girmiştim garanti hesabı açtırman gerekiyor dediler gittim açtırdım mevduat +flexi k.kartı neyse maaşımı aldım 6 ay geçti kredi kartı borcumu ödeyim dedim bi baktım ibneler para kesmiş mail attım iade yapın diye edemeyiz dediler iptal edin o zaman dedim baktım iptal olmuş şubeye falan gitmedim yani. şuan sadece flexi k.kartını kullanıyorum mevduat hesabı yok bundan da yıllık ücret almıyorlar

garanti kadar lanet bi banka yok arkadaş 

adeleks tarafından 01/Eyl/14 12:04 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masTR
    masTR's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı

bende part time bir işe girmiştim garanti hesabı açtırman gerekiyor dediler gittim açtırdım mevduat +flexi k.kartı neyse maaşımı aldım 6 ay geçti kredi kartı borcumu ödeyim dedim bi baktım ibneler para kesmiş mail attım iade yapın diye edemeyiz dediler iptal edin o zaman dedim baktım iptal olmuş şubeye falan gitmedim yani. şuan sadece flexi k.kartını kullanıyorum mevduat hesabı yok bundan da yıllık ücret almıyorlar

garanti kadar lanet bi banka yok arkadaş 

bende flexi kullanıyordum yıllık para almıyorlar onda ( 25 yaşına kadar ) . garanti flexinin hiçbir avantajı yok . bazı yerlerde taksitte birçok sorun yaşamıştım ben. du bakalım kurtuldum heralde 

hsyn.ackgz > skype
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

garanti bankasından hesap açıracaktım öğrenci olduğum zamandı maaşın varmı dedi yok dedim.

o zaman hesaba para yatırın faturayı  otomatik yapın falan birsürü şey saydı

altı üstü hesap açacak bir iki gün sonrada para yatıracağız hepsi bu yani.

acaba dedim memur birine mi benzetti bizide zora koşuyor dedim. nerdeyse resmen hesabı açmak istemedi. anlamadık birşey

şimdi bakıyorumda iyiki hesap açmamış.

herkesden duyuyorum çok sorunlu nasıl oluyor ayakta biri bunun cevabını verse

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 1616 Toplam Mesaj: 4