Garanti Cepbank Hesabı Dağılanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dangerboy
    Dangerboy's avatar
    Erkek
    ehu heuhuey ahiç bu kadar gülmemiştim adamlar habi saf ya ehehu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydin
    maydin's avatar
    Erkek

hahhaa Scanpage den bahsediyosun Bu sistem avrupadan buraya transfer olmus birssistemdir aslen  kodlar bende var garanti bankası için uyaranmış olanıda var JavaScript kullanrak url yi filanda degiştiriyorlar 3 milyar para almıştı bizim Danger Şerefsiz kürtaj a verdi paranın 700 milyonunu :) ehu ehu yaa güzel iş ti dedigi gibi bende atı alan üsküdarı gecti artık :) yemezler

İmza yerine parmak basmayı tercih ediyorum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İyide biz işin piçliğini düşünüyoruz bence bunun pek saflıkla alakası yok hack in şimdiye kadar adını bile duymamış birisi o formuda doldurur fake mailde yer sen ben yemeyiz ama tüm Türkiye her kez hack ilede ilgilenmiyorya...

Aynı mail banada geldi reneyede ne adamlar war die forward ettim bide aslında eski yöntemler ama adamlar senden benden cin işte veya işin piçliğini düşünüyor,1ocaktan önce atacaktiki değeri olsun.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydin
    maydin's avatar
    Erkek

Phising Olayı Artık Bitmiştir. Araştırırsanız Aynı Yontemle FULL CC - E-Gold  Paypal Hesaplrı alınmıştır eskiden.

İlk Başlarda Mail e Forward edin deyip bir Form Oluşturulup spam basılıyordu. Scampage cıktı Fake banka siteleri Login sistemleri vs. İşte bu işin Son versiyonu WOrm'lardır Rus'lardan parayla Wormu alabilirsiniz ama dikkat etmeniz gereken şey. Çogu RİPPER paranız boşuna gitmesin dogru adamı bulun !

Worm'u aldıysanız hemen bir Traffic bulacaksınız Yüksek hitli bir site worm'u gömüp Mail e bilgilerin gelmesini bekliceksiniz.

Ama artık bu yontemler işe yaramıyor Birton hesap  Carder'ların elinde patladı. Cünkü bankaların güvenlik sistemleri gelişti.

Tekkullanımlık şifre gibi sistemler var.

En iyisi hiç bulaşmamak !

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    maydin bunu yazdı:
    -----------------------------

Phising Olayı Artık Bitmiştir. Araştırırsanız Aynı Yontemle FULL CC - E-Gold  Paypal Hesaplrı alınmıştır eskiden.

İlk Başlarda Mail e Forward edin deyip bir Form Oluşturulup spam basılıyordu. Scampage cıktı Fake banka siteleri Login sistemleri vs. İşte bu işin Son versiyonu WOrm'lardır Rus'lardan parayla Wormu alabilirsiniz ama dikkat etmeniz gereken şey. Çogu RİPPER paranız boşuna gitmesin dogru adamı bulun !

Worm'u aldıysanız hemen bir Traffic bulacaksınız Yüksek hitli bir site worm'u gömüp Mail e bilgilerin gelmesini bekliceksiniz.

Ama artık bu yontemler işe yaramıyor Birton hesap  Carder'ların elinde patladı. Cünkü bankaların güvenlik sistemleri gelişti.

konunun tarihine bakta öle cevap ver ne adamsın :)

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek

Fugitive bunu yazdı:
    ii güzel banka sistemini hacklemekte ben şahsen banka sistemini sömürsem kesinlikle para transfer işi yapmam sonuçta olay hack boyutundan çıkıp başka yöne kayıyor ama banka kullanıcı bilgilerini bulup gıcık olduğum insanların paralarını borsada değersiz kağıtlara yatırırdım :))

sende benim kafadansın ağa..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

e bu oktay hoca salak :D

adama bi de sms atmış vay be ne cesaret...

ben müsade ederdim hatta gazlardım 50 - 100 TL hesapta bırakıp alamazsın ki sen kendini nerde sanıyorsun diye bi sms atardım..

o parayı aldıktan sonra savcılık... =)

Oktay hoca güm...

Bi de garanti bankasına tazminat davası.. ya tutarsa diye... 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maydin
    maydin's avatar
    Erkek
    azrail_baba bunu yazdı:
    maydin bunu yazdı:

konunun tarihine bakta öle cevap ver ne adamsın :)

Konunun ne zaman başladıgını cok iyi biliyorum Dikkat edersen basından beri takip ediyorum. Yazdıgımda bU TARZ dolancırıcılıkların geçmişi gelişimi ve su anda geldigi nokta oké

Toplam Hit: 5160 Toplam Mesaj: 19