Garanti Kabul Edermi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Buna denk gelmiştim o zaman, bu ayrı bir efsane bizim durum buna yetişemez :)

Yüzsüz yüzsüz 1000 lira istediler. Direk "Cihaz Darbe Almış" yazmışlar servis raporuna da. 
    2 sene önce aynı yere ekran değişimi için yollamıştım, kendim kırmıştım parasıyla yaptırdım zaten garanti vs de talep etmemiştim. Aradılar anlatıyorum durumu cihaz darbe felan almadı diyorum "önümde eski ve yeni fotoğrafları var, darbe izleri gözüküyor" diyo. Darbe izi dediği de ufak tefek yandaki çizikler işte :)   
    Hadi telefonun darbe aldığını varsayalım, alacağı darbe ile ekrandaki yanığın alakasını açıklayabilir misiniz diyorum. Bağlantılar zarar görmüş olabilir, aradaki flexler hasar almış olabilir dedi.
    Sanmıyorum işe yarayacağını ama sırfkayıtlara geçsin diye sordum bunları, telefon düşerek flexlere zarar verdi bu da ekrandaki izlere neden oldu yani di mi diye :) Sonra da THH'ne verdim bekliyorum :)

Bilirkişiden görüş isteyeceklerdir muhtemelen ? Ne zaman şikayet ettin ?

28 Mart'ta tamamlamışım.
    servisten geldikten sonra unuttum 1 ay bekledim mal gibi, aklıam gelip kayıt açmam 28 Mart olmuş.

.
Toplam Hit: 1470 Toplam Mesaj: 12
garanti telefon telefon