Garip Bir Digiturk Decoder Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Merhabalar 2-3 gündür decoderde garip bir sıkıntı var sabah ve öğlen saatlerinde kanal değiştirirken bazı kanallarda kendine reset atıyor ama hava kararınca bu sıkıntı geçiyor. Mesela 36. numarada beyaz tv var zapping yaparken 34'den 35'e geçiyorum sıkıntı yok ama 35'den 36'ya geçince decoder otomatik olarak kendisini resetliyor aynı şekilde Ülke tv, TVnet Kanal 24, tgrt gibi akp yanlısı birçok kanalda aynı sıkıntı var çözüm önerileriniz nedir hocalar?

Vallaha ciddiyim dalga geçmiyorum.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Cihazda ısı hassasiyeti problemi olabilir. Güneş alan yada üstü yanı kapalı biryerdeyse gündüz sıcağında tutarsızlık yapabilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Turkcu adamın Turkcu decoderi olur kanka :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    Söylemeyi unuttum cihazdan kastım sağdece decoder değil, kumanda gibi ilgili herşeydir. Sen kumanda ile kanal değiştirmeye kalkarsın kumanda yanlışlıkla stanby komutu verir. Kumanda doğru sinyal yollasada decoder farklı algılayabilir.
    Bende klasik uydu alıcısı var. Kumandanın pilleri bitmeye yakın sapıtıyor. Kışın peteğin kapalı olduğu odada kalırsa ısınana kadar çalışmıyor. Koltuk altıma alıp ısıtıyorum. Sanki ipek böceği.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@tustanbakanadam Diğmi:D:D

@Olgunisik Hocam decoder belli kanallarda kapanıyor sıcaklık benimde aklıma geldi ama onunla alakalı değil bildiğin biri decodere akp savar yazılım yüklemiş a.q

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek

Eksik kanal sorunu yaşıyorsun cihaz Modellerine göre yazılım bilgilerini kontrol ettirebiirmisin . kanal kurulumu yaparak tekrar bak Eutelsat üyesi isen cihaz değişimi için 0212-4737373 arayıp ts kaydı oluştur . 

eskilerden kim kaldı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@alacakaranlik en iyisi cihaz değişimi o kadar para alıyorlar gelip değiştirsinler a.q

Toplam Hit: 1304 Toplam Mesaj: 7