Garip Bir Yasam...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jplusplus
    Jplusplus's avatar
    Erkek

Her an insanin kecilerini kaciracak birsey cikmak zorundami?
    Yasama umudunu kaybettirmeye caliscak birsey...
    Sanki direnme gucunu kirmaya calsir gibi, sanki hayatdan artik paydos ettirmeye calisir gibi...

Heran insanlar uzerime 4 duvar gibi uzerime kapanmak zorundami? Beni biktirana kadar bogmak zorundami?
    Yoksa bu hayat sadece cile ve eziyet cekmek icin mi?
    Sinir krizleri gecirmek icin mi? Kucuk kucuk pembe dunyalara akip, cozumun orda olmadigini son anda anlamak...
    2 dk bile olsa kendinle gurur duyabilmekmi elde edilen mutluluk?

Kapana kisilmis ufak bir kedi yavrusu gibi..Tirnaklarini acip savasmak, sonra yorgun dusmek mi hayat denilen seruven?
    Neden ki bu savas? niye surekli on saflarda ben surulyorum?

Yoksa kivrana kivrana ulasmaya calisdigim sey.. Hic kimsenin onunde sonunda kacamayacagi gercek sonmu?
    Evet ben galiba bekledigim ilgiyi mavi gozlerde goremedim, ve kisa samanda icinde galiba fazla sevmistim...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

intahar sadece aciz insanların yapacağı eylemdir. Hayak okadar zor deyil sadece insandaki keyif arzuzu insanların sonu oluyor...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:
    -----------------------------

intahar sadece aciz insanların yapacağı eylemdir. Hayak okadar zor deyil sadece insandaki keyif arzuzu insanların sonu oluyor...

çaresiz olarak gerçekleşen doğumla gelen hayatı sonlandırmak için belkide en asil yol acizliktir ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:

çaresiz olarak gerçekleşen doğumla gelen hayatı sonlandırmak için belkide en asil yol acizliktir ?

bombaydı...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

ya soyle sacma sacma seyler yazmayin allah askina ... coluk cocuk var burda 2 bulanima giren intahar ediyor sonra.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zatkaros
    zatkaros's avatar
    Erkek

Alıntı yapmadan Genel olarak konuya cevaben  sunu söylüyorum; insanın içinden gecenleri yazması  ve boyle paylasması guzel ve cesaretli bir sey

ancak inanki coğu kişi benim yerimde olsaydı taaaa 8 yıl önceden  kendine kıymıstı  ama ben ne etim yaşamya devam etim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    bence herkesin sorunu melankolik takilmak, olumsuz dusunmek, karamsarliga kapilmak.. Pozitif olsaniz biraz cabalasaniz ne intihar ne gozyasi hicbi sey kalmayacak :) ben ilk mesajdaki gibi cix yazilar yazamiyorum ve bundan da cok memnunum :)

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

kimisi var 2 sıkıntı görünce bunalıma girer, kimisi vardır bütün sıkıntılar onu bulsada dimdik ayakta durur.

bu hayat ölede bölede yasanması gerekiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Birde şu açıdan bak..

Hiç kimse amaçsız gönderilmedi..

Belki sen ilerde bir başkasının hayatını kurtaracak onun yaşamına devam etmesini sağlayacaksın?

Bunu ne sen ne bir başkası bilebilir..

Hayat sadece saydığın kısa özet değildir..

İlerde herşeyin olması olası gün gelip ilerde bu yazılanları tekrar okuyacak ne kadar saçma yazmışım diyeceksin..

Benim hayat görüşüm bu ne zaman ne olacağı bilinmez..

Syntax error..
Toplam Hit: 1432 Toplam Mesaj: 9