Gazete Okuma Uygulaması?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Merhabalar.

Bana güncel gazeteleri sanal ortamda okuma imkanı veren uygulama lazım. Uygulama, gazetelerin internet sayfalarına götürmeyecek beni. Yani a uygulamasını açınca güncel gazeteler karşıma gelecek, Z gazetesini açınca sayfa sayfa okuyabileceğim.

bu şekilde bir uygulama var mıdır? Varsa ya da kullanıyorsanız ismini paylaşır mısınız, öneride bulunur musunuz 

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Hocam telif yuzunden boyle bi uygulama yok bildigim kadariyla. Sonucta gazetelerden izinsiz yapamazsin. Izin de vermiyorlar islerini baltaladigin icin.

Korsan bisi olmasi lazim fakat o da ugrasildigina degmeyecegi icin kimse yapmiyor.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Teşekkürler Hocam belki vardır diye sormak istedim. Geçen kayınpeder sordu, gittiği yerde birisi telefondan gazete okuyordu böyle birşey var mı diye  bende bakayım araştırayım dedim mantıklı birşey bulamadım. Bulamayınca belki bilen kullanan birileri vardır diye konu açtım.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türk Telekom e-dergi.

Turkcell'in de Dergilik uygulaması vardı ama sessiz sedasız kapattılar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 409 Toplam Mesaj: 4
mobil gazete uygulama