folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Gaziantep‘Te Kürtçe TV‘Ye Hayır

Gaziantep‘Te Kürtçe TV‘Ye Hayır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Fethullah cemaatinin nerdeyse tamamı kürt zaten. Said Nursi'nin kürt olduğunu zaten bildiğimiz için bunlara şaşırmıyoruz. Fatih Üni'de okuduğum dönem kürtlerin içinde bir azınlıktık. Böyle Türk'e benzeyenler dahi kürt çıkıyordu. Birçoğu asimile olmuş, kürtleştirilmiş yada safkan kürt kişiler. Cemaat şu an Gaziantep ve çevresine çalışıyor. Yeni üniversite falan açtılar. Şimdide TV işine girmişler anlaşılan.

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:
    -----------------------------

kardeş ben sana bişey diyeyim yasevyaterket nicki abimizi tanırım ben o öyle ayrımcı değil bende hiç bir kürde soysuz sopsuz demem he sevmiyorum o ayrı ama  milletlere küfür etmem insansınız sonuçta ama burada sana küfür bile edilse şikayette bulunursun haklıyken haksız duruma düşmezsin

gözünü sevdiğim kardeşim bak kardeşim diyorum neyi paylaşamıyorsunuz biz burda neden derdimizi dilekerimizi söyleyemiyoruz tmm devleti kurdunuz devletsizin olsun bn burda kalkmış diyorm bnm kimliğimde tc yazıyo bn bunu benimsemişim neden anlamamakta ısrar ediyosunuz abd masonlar israil bizim saf cahil kürdlerimizi kandırmışlar yha azcık hoş görü kimseyi oldurmez bak bn burda pkk okadar hakaret ediyom sevmiyom bize zarar veriyorm diyorm siz hala konuyu nerelere getiriyonuz tmm saygılı bir şekilde tartışlalım neden bizi istemiyosunuz ulan kabul ettik kendimizi türk olarak gördük benimsedik biz boleyiz kardeşiz dedik nie bazılarınız gelipte arkadan tekme atıyor bn bu saaten sonra birşey demicem kardşm bn anladımki biz okadarda caba göstersekte kardeşce yaşamak için nafile

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

açılsın ne olucak ?

talep olmazsa kapanır..madem bu kadar milliyetci bir şehir..o zaman yayını uzun sürmez..

ne diye bu kadar bağırıyosun ki :)

adami 1 yil boyunca kimse izlemezse yayını hala sürdürebilir mi ? inaniyo musun buna ?

korkma..Hersey Arz - Talep meselesi..

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

cuneyd bunu yazdı:

açılsın ne olucak ?

talep olmazsa kapanır..madem bu kadar milliyetci bir şehir..o zaman yayını uzun sürmez..

adami 1 yil boyunca kimse izlemezse yayını hala sürdürebilir mi ? inaniyo musun buna ?

Sağol müdür,

Yüreğime su serptin, acayip rahatladım :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

cuneyd bunu yazdı:

açılsın ne olucak ?

Sağol müdür,

eyvallah hacım :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

cuneyd bunu yazdı:

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

cuneyd bunu yazdı:

açılsın ne olucak ?

Sağol müdür,

eyvallah hacım :)

Kahrolsun faşizm..!

Toplam Hit: 10895 Toplam Mesaj: 107