folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Gear VR Service Şarj Tüketimi ?

Gear VR Service Şarj Tüketimi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Müridler S7Edge telefonumda demin Gear VR Service uygulamasına denk geldim . Resimde görmüş olduğunuz gibi son şarz ediniminden sonra %10 şarz yemiş . Ne kaldırılabiliyor ne devre dışı bırakılabiliyor . Telin de garantisi daha çok sırf bunu kaldırmak için rootlamam.  Sizlerde durum ne ? Bir bende mi bu kadar şarz yiyor bu nalet uygulama! Kullandigim da yok . %10 anormal derecede fazla .

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

bende gear s2 olmasına rağmen %9 yemiş. s7edge

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

internette yazan

uygulamayı telefonunuzdan kaldıramıyorsunuz. d.dışı bırak seçeneği pasif haldedir.  gear vr service açık olmadığından herhangi bir bellek ram kullanımı söz konusu değildir. buda sarjınızın çabuk tükenmesine neden olmaz.

edit silme

http://www.samsung.com/sa_en/support/skp/faq/1102651

PanxeR tarafından 28/Mar/17 22:55 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Benimde hic kullanmadigim ivir zivir var nasil kaldiriliyor ki bunlar rootsuz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

Ben VR sistemleri ve VR İcerik uretimiyle ugrasiyorum. Gear VR normalde disable etmene izin vermez. "Package Disabler Pro" uygulamasiyla rahatlikal durdurabilirsin. Ben GearVR da cardboard applikasyonunu kullanmak amaci ile bu programi aldim. Bildigin gibi telefonu cihaza takar takmaz oculusun applikasyonu devreye giriyor. Bu programi indirdikten sonra ROOT gerekmeden istedigin herseyi durdurabilirsin. Gear VR ve OCULUS yazan tum paketleri durdur. boylece cihazi taktiginda hicbirsey olmayacak. cardboard uygulamalarini da rahatlikla calistirabilirsin.

Shaban Interactive Pro.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı

Ben VR sistemleri ve VR İcerik uretimiyle ugrasiyorum. Gear VR normalde disable etmene izin vermez. "Package Disabler Pro" uygulamasiyla rahatlikal durdurabilirsin. Ben GearVR da cardboard applikasyonunu kullanmak amaci ile bu programi aldim. Bildigin gibi telefonu cihaza takar takmaz oculusun applikasyonu devreye giriyor. Bu programi indirdikten sonra ROOT gerekmeden istedigin herseyi durdurabilirsin. Gear VR ve OCULUS yazan tum paketleri durdur. boylece cihazi taktiginda hicbirsey olmayacak. cardboard uygulamalarini da rahatlikla calistirabilirsin.

çok uğraşmışsın hocam.

cardbord uygulamaları zaten usb bağlantısı olmadan çalışan şeyler yani ucuz makine ,  cihazı yerleştir USB yi takma zten cardboard olmuş oluyor.

sen sadece başlığı ve camlarını kullanmış oluyorsun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Dj_DooM3 bunu yazdı

çok uğraşmışsın hocam.

cardbord uygulamaları zaten usb bağlantısı olmadan çalışan şeyler yani ucuz makine ,  cihazı yerleştir USB yi takma zten cardboard olmuş oluyor.

Hocam Ben gear vr Note 4 versionunu kullaniyorum. usb girisini takmadiginda cihaz gozluge oturmuyor. oyuzden direkt icerden disable etmek daha mantikli oldu. 

Shaban Interactive Pro.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Dj_DooM3 bunu yazdı

çok uğraşmışsın hocam.

Hocam Ben gear vr Note 4 versionunu kullaniyorum. usb girisini takmadiginda cihaz gozluge oturmuyor. oyuzden direkt icerden disable etmek daha mantikli oldu. 

mantıklı :)

Toplam Hit: 1372 Toplam Mesaj: 8
android samsung gear vr service