folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Gearbest Çi Mürid Var Mı? Tablet Önerisi

Gearbest Çi Mürid Var Mı? Tablet Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

merhaba

su dökülen notbuk konusundaki arkadaşa bitane çin malı ikisi bi arada tablet almayı düşünüyoruz. o aleti alkolle temizledim düzelmedi.

chuwi nin windowslu klavyeli tabletleri var, varmı önerdiğiniz ucuz bir şey? bir de indirim kodu falan verebiliyor musunuz?

beklentimiz: windowslu olsun (ofis kullanılacak ödev falan yapılacak) yine aynı sebeple klavyesi olsun.

şu ayarda bişey işimizi görür: https://www.amazon.com/ChuwiUSA-Windows-Android-Detachable-keyboard/dp/B0748NPZQ6/ref=sr_1_6?s=pc&ie=UTF8&qid=1523867365&sr=1-6&keywords=chuwi&dpID=51RDTqsWiIL&preST=_SX300_QL70_&dpSrc=srch

lakin bu çok pahalı. bütçe 150 dolar falan. girip kendimde baktım ama hangi marka iyidir, hangi ürün iyidir çok bilmediğimden sorayım dedim. ayrıca "siktiret o tabletler bir halta yaramaz" diyorsanız onu da dinlerim

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

@enesshn18

dcpromo tarafından 16/Nis/18 13:08 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek

Hocam merhaba gearbest de hiç bir zaman yazan fiyat üzerinden alış veriş yapılmaz. Çünkü çoğu ürünlerde sürekli kampanya kupon vb bir şey oluyor mutlaka. Tablet bir şekilde gümrükten geçiyor, tutarı genelde düşük bazen farklı  bir ürün gibi gösteriyorlar ama her zaman takılma riski var bunu unutmayalım. Genelde sorunsuz bir site baya da alış veriş yaptım ama çok fazla pahalı ürün almıyorum artık. Çünkü 1 sefer sıkıntı yaşadım çözene kadar çok uğraştım. Aliexpres te dispute ı açtım mı iş bitiyordu. Bunlarda saçmasapan ticket sistemi var. Yazıyorsun cvp vermeleri 12-24 saat arasında değişiyor. Canlı yardım olduklarını iddaa ediyorlar ama hiç bir zaman yok aylardır bakımda. Donanımhaber de günlük kampanyalı ürünler paylaşılır, takip etmek gerekiyor.

https://forum.donanimhaber.com/meizu-ep51-bluetooth-kulaklik-24-razer-deathadder-fare-26-puan-kullanilir-gearbest-turkiye--118802964

Come On Cj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

su dökülen notebooku yollayın bi bakayım (dağıttıktan sonra toplayamadı) :D

SweetyVolty tarafından 17/Nis/18 16:10 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 1319 Toplam Mesaj: 4
teclast gearbest chuwi windows tablet