folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Gece Download Yapabilecek Sistem Önerisi

Gece Download Yapabilecek Sistem Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek

Arkadaşlar nihayet Raspberry pi'yi satın aldım. Torrent programı olarak Deluge kullanıyorum. Lakin torrent'ten indirdiğim dosyaların harici hard diske indirilmesini istiyorum. Harici hard diskimi Raspberry pi'ye taktım. İçindeki dosyalara ulaşabiliyorum fakat harici hard diskimin içinde yeni bir klasör ve dosya oluşturamıyorum. "Dizin oluşturulurken hata: işleme izin verilmedi" hatasını alıyorum. Deluge'den torrent'in kaydedileceği yeri harici hard disk olarak gösteriyorum fakat error veriyor indirmiyor. Halbuki Raspbian işletim sisteminin kurulu olduğu sd karta hatasız indirme yapıyor. Yani anlayacağınız üzere torrent'in harici hard diskime indirilmesini nasıl yapabilirim?

Bundan sonra yolumuz düz olacak. Bizi kimse durduramayacak. İnsan büyüdükçe daha da büyümek istiyor. Birgün gelecek hiçbir yere sığmayacağım. Yeni işler düzenledim. Dünyaya ün salacağım. Ben işimde kral olmak istiyorum. Ben kralım evet kral yeraltı dünyasının kralı. Siz dostlarım benimle büyüyecek benimle zenginleşeceksiniz. Dünyaya hakim olacağım ve ben buna layığım. https://t.me/+E1ahtStRTvo1N2Q0
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    arabaci88 bunu yazdı

Arkadaşlar nihayet Raspberry pi'yi satın aldım. Torrent programı olarak Deluge kullanıyorum. Lakin torrent'ten indirdiğim dosyaların harici hard diske indirilmesini istiyorum. Harici hard diskimi Raspberry pi'ye taktım. İçindeki dosyalara ulaşabiliyorum fakat harici hard diskimin içinde yeni bir klasör ve dosya oluşturamıyorum. "Dizin oluşturulurken hata: işleme izin verilmedi" hatasını alıyorum. Deluge'den torrent'in kaydedileceği yeri harici hard disk olarak gösteriyorum fakat error veriyor indirmiyor. Halbuki Raspbian işletim sisteminin kurulu olduğu sd karta hatasız indirme yapıyor. Yani anlayacağınız üzere torrent'in harici hard diskime indirilmesini nasıl yapabilirim?

HDD yi mount ettiysen chomed 775 yaparak mountettiğin klasör yoluna permission vermen lazım yoksa yazma işlemi yapamazsın.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    arabaci88 bunu yazdı

HDD yi mount ettiysen chomed 775 yaparak mountettiğin klasör yoluna permission vermen lazım yoksa yazma işlemi yapamazsın.

sudo chmod 775 /media/pi/mybook komutunu uyguladığımda da yine olmadı. "dosyası açılırken hata: Salt-okunur dosya sistemi" hatasını alıyorum. Şunun tam bir komutu yok mudur?

Bundan sonra yolumuz düz olacak. Bizi kimse durduramayacak. İnsan büyüdükçe daha da büyümek istiyor. Birgün gelecek hiçbir yere sığmayacağım. Yeni işler düzenledim. Dünyaya ün salacağım. Ben işimde kral olmak istiyorum. Ben kralım evet kral yeraltı dünyasının kralı. Siz dostlarım benimle büyüyecek benimle zenginleşeceksiniz. Dünyaya hakim olacağım ve ben buna layığım. https://t.me/+E1ahtStRTvo1N2Q0
Toplam Hit: 6999 Toplam Mesaj: 44
oyun torrent film warez ücretsiz indirme apps