folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Geçmişten Bir Cinayet!!!

Geçmişten Bir Cinayet!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    bu konu yinemi geldi a.q
    o zamanda boklamak için baya böle şeyler uydurdular ama bi bok bulamadılar.
    adam ölüd onu biliyom ona dicek lafım yok bi insanın canı gitti aileside perişan oldu ama adamın kırmızı ışıkta geçtiğini biliyomuydunuz. ve arabayı kullanan çocukta sarhoş veya ehşliyetsiz filande değildi. o zaman bunlar fevkalade tartışıldı bende konuyu yakından takib ettim. fren izlerinin silinmesi olayı gerçektir ona bişey diyemem emri kendimi verdi onuda ilemem ama babalık iç güdüsüyle oğlunu kurtaymaya çalışmak noırmaldir bencede. sonuç olarak üste arjadaşın da belirttiği gibi hala bütün medya tayyibe düşmanken ellerine bölyle büyük bi koz geçmesi hepsini sevişbnndidirir d i ama dediğim gibi bunların hepsi ABARTı ve birçoğu da yalannn...
    saygılar..

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    incelik
    incelik's avatar
    Erkek
    manglerman senin dedigin de dogru olabilir ama o firen izlerinin silinmesi benim haberin dogruluguna inanmama yeter.

işte halkın başa gecirdiği insanlar bunlar
    eğitim şart.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    çocuğa sonradan ehliyet çıkarıldığını ve çıkarılan ehliyetin kazadan 3 ay önce çıkarılmış gibi gösterildiğini nerden bilio bu aqoduğum yazısını yazan???

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    manglerman

"bu konu yinemi geldi a.q
    o zamanda boklamak için baya böle şeyler uydurdular ama bi bok bulamadılar.
    adam ölüd onu biliyom ona dicek lafım yok bi insanın canı gitti aileside perişan oldu ama adamın kırmızı ışıkta geçtiğini biliyomuydunuz. ve arabayı kullanan çocukta sarhoş veya ehşliyetsiz filande değildi. o zaman bunlar fevkalade tartışıldı bende konuyu yakından takib ettim. fren izlerinin silinmesi olayı gerçektir ona bişey diyemem emri kendimi verdi onuda ilemem ama babalık iç güdüsüyle oğlunu kurtaymaya çalışmak noırmaldir bencede. sonuç olarak üste arjadaşın da belirttiği gibi hala bütün medya tayyibe düşmanken ellerine bölyle büyük bi koz geçmesi hepsini sevişbnndidirir d i ama dediğim gibi bunların hepsi ABARTı ve birçoğu da yalannn...
    saygılar.."

Arkadaşım bu yazını okudum ve sinirlerim hat safhaya geldi.Ne demek yaa oğluymuş babalık iç güdüsüymüş hass. s.tir lan Oldu benim babamda Cumhurbaşkanı olsun bende önüme gelen herkese tecavüz edeyim Sonra babamda kurtarsın beni babalık içgüdüsü die Eşitlikse herkese eşitlik.Suç işlemişse çekmesi gerekir.Ne kadar genişsiniz siz ya ne var bunda abartmayın dion bide bu kadar salklk olmaz ya.Unkatın çocukları için yumurta fiyatını düşürsün,tayyip ehliyet çıkarsın izleri silsin sonra sizde diin ki ne var oğlu sinir bozucu ya neyse...

"ocuğa sonradan ehliyet çıkarıldığını ve çıkarılan ehliyetin kazadan 3 ay önce çıkarılmış gibi gösterildiğini nerden bilio bu aqoduğum yazısını yazan???"

kokainman

Arkadaşım burda mesela ehliyet değil Tayyipin yaptığı puşluk,adaletsizlik Ben kırmızı ışıkta geçiosam bilmem kaç para ceza alıosam ve birini öldürdüysem hapse giriosam Oda giricek.İsterse babası Amerikan başkanı olsun böle ibnlik olmaz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    dostum perisan

beni veya baskasını yanlış anlama ne dediğim ortada zaten bi insan ölmüş bunu kimsenin küçümmsediği yok ben tayyibi filande tutmuyom. sen bi insana çarpıp ödürsen senin babanda aynı şeyleri yapmaya seni korumaya çalışacakatır hayır öyle şey olmaz deme boşuna. senin çocuun çarpsa birine sende onu korursun. ama bu haklı bişey dil biliyorum.
    benim dedim tek şey olayda abartı var dememdir. çünkü medyanın bu kadar takip ettiği ve seneler önce bir şiir okudu diye hapse attırdığı bir insanın çocuğu katil sıfatıyla ortada dolaşacak ve medya bunu görmezde gelecek... ŞAŞARIM.
    benim anlatmak istediğim buydu yani boşuna sinirlenipte kendinden geçme.
    saygılar...

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
Toplam Hit: 2019 Toplam Mesaj: 16