folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Gel De Böyle Hizmete Küfür Etme!!

Gel De Böyle Hizmete Küfür Etme!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

8 ay önce adsl başvurusu yapmaya gittim adsl hakkında ktenik destek alacam içeride 8 tane sekreter tili kadın 3 tane erkek mesai saati ve hepsi geyik yapıyolar yada fal bakıyolar a.q elimde başvuru kağıdı pinball gibi ondan ona ondan ona dolandım durdum salak bunların hepsi öküz özelleşsede özel sektörde döt korkusunaiş yaparlar kesin likle böyle nasılsa devlete arkamızı yaslarız bişi olmaz diyolar topunun ..............

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ne lem a4tech sen counter oynarken bağlantı kesildi diye telekoma ne küfür edion...Özelleştirmeler sonucu ortaya çıkan durumu görüon...Adam gibi devletçi+halkçı politika uygulansın adsl beleş verilmezse şerefsizim... Ama kapitalist sistem herşey para yakında sıçtığımız bokunda vergisini isterler diye korkuyorum...eve fatura geliyor yarısı vergi a.q...Sen yine telekom a küfür edion..Fabrikada adsl gidince patron benden bilio niye gidiyor bağlantı diye anlatana kadar *ötüm çıkıyor...Yaw zikerim adsl gitmiş neyime gitsede şeyime gitmesede takarım 5,6k dial up u bağlanırım öderim ayda 300-400 ne gelirse zamanıda az ödemedik zaten :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 3921 Toplam Mesaj: 13