Gel Şimdi Şubeye Kızma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

maddi MAduriyetin yoksa uğraşmaya değmez  hoca 

büyük ihtimal şube personelinin fon hedefinde açıl vardı çaktırmadan yaptı baskı sonucu başını yakma boşver gitsin 

bazen hedef baskısı insları böyle hatlara sevkedebilir. 

tabi yinede sen bilirsin 

Bizim hedeflerimiz olmuyormu iyi ozaman her müşterinin kart numarasını not alayim hedef tutacak diye habersiz sigorta yapayim yarın büyük olay var şubede önce 5k kredi verirken nazlanan müdürün ağzına sicacam o karı ya o günden beri gıcığım :) onun borcu bitti 30k için yalvarıyorlar gotler 

Bi bok çıkmayacağını bende biliyorum halkbank ve devlet tahvili varsa işin içinde devlete para lazım oldu belli amk rıza zarraf varken benimi buldular

Halkbankın taa mk benmde kredi kartı geri  ödemesini bi aydır yapıcak 3 bin lirayı kitledi ibneler 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Biraz önce kart dönem ici hareketlere bakayım dedim aliexpressden iptal siparişim var donmusmu bakmak için neyse giriş yaptım bizim isteyip işyeri hesabı 6tl görünüyor halla halla dedim hatta oldu herhalde neyse çıktım tekrar girdim yine aynı dedim fon aldı sistem herhalde ama paranın tümünü otomatik fon almaz neyse müşteri hizmetlerini aradım dedim böyle böyle kadın demesin mi 6 lira hesabınız sonra para başka hesabA havale olmuş dedi nasıl olur benim öyle bir işlemim yok dedim başka birine aktardı o arada ben soğuk terler döküyorum para sigorta şirketine gönderilecek a para yani şirkette 1 gün aksat ekranı kapatır neyse başka adam çıktı durumu anlattım devlet tahvili alınmış bugün dedi dedim benim öyle bir işlemim yok şubemi yapmış dedim evet dedi o zaman şikayet kaydı acın dedim benim böyle bir işlemim yok dedim neyse genel mud şikayet kaydı açtılar tahminim genel mud şubeye şubede yanlışlık olmuş diyip üstünü örtecek başka ne yapabilirim bddk ya şikayet edebilirmiyim 

ateist olduğundan mı halla halla dedin ? 

(saçma ama takıldım lan)

Bir de 75 lira için uğraşma, 2 ay yeni kartımı yollamadılar geçen aradılar. borcunuzu ödeyin diye, dedim kart gelmedi. kartımın limiti düşük olunca bi ton da laf yedim ben de küfrettim sonuç kartı kapattım.

kartı kapat gitsin, başka bankaya geç :D

75bin

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Aslinda Halkbank musterim hakkinda iyi konusmam gerek ama pek konusasimda yok dogrusu. Genel mudurlukte her gittigimde buayi az zararla kapattik gibi konusmalar duyuyorum. Paraf A.Ş. kuruldugunda rahatlcaz vs. Vs. Robinson a soylesek tum parasini ordan cekse iflas ederler bankayi kapatirlar

Edit gizlilik anlasmasi yuzunden bankaya ne is yaptigimi soyleyemiyorum ve referanslarima bankayi koyamiyorum :(

rakkoc tarafından 03/Ara/15 08:09 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Aslinda Halkbank musterim hakkinda iyi konusmam gerek ama pek konusasimda yok dogrusu. Genel mudurlukte her gittigimde buayi az zararla kapattik gibi konusmalar duyuyorum. Paraf A.Ş. kuruldugunda rahatlcaz vs. Vs. Robinson a soylesek tum parasini ordan cekse iflas ederler bankayi kapatirlar

Edit gizlilik anlasmasi yuzunden bankaya ne is yaptigimi soyleyemiyorum ve referanslarima bankayi koyamiyorum :(

Abü hakkaten ne iş yapıyon bunlara :)

Not late for nothing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Senin haberin olmadan paranı havale mi etmişler, lan kan alırsın kan,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

dt almışlar

neyse bugün sabah kalktım biraz daha sakinleştim önce açtığım şikayet kaydını iptal ettirdim daha sonra şubeyi aradım işlemi yapan kişiye dedim bak şikayet açtırmıştım iptal ettirdim birdaha benden habersiz hesaplarımda 1 lira işlem yapmayacaksın dedim onun savunması çok kazandırıyordu diye sizin iyiğiliniz için felan dedi neyse ben tekrarladım kapandı mevzu

şube personelinin hepsini tanıyorum bazıları benim ilkokuldan arkadaşım dedim ekmeğiyle oynamayım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

dt almışlar

neyse bugün sabah kalktım biraz daha sakinleştim önce açtığım şikayet kaydını iptal ettirdim daha sonra şubeyi aradım işlemi yapan kişiye dedim bak şikayet açtırmıştım iptal ettirdim birdaha benden habersiz hesaplarımda 1 lira işlem yapmayacaksın dedim onun savunması çok kazandırıyordu diye sizin iyiğiliniz için felan dedi neyse ben tekrarladım kapandı mevzu

şube personelinin hepsini tanıyorum bazıları benim ilkokuldan arkadaşım dedim ekmeğiyle oynamayım

Sana yakışanı yapmışsın 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 1946 Toplam Mesaj: 18
halkbank